| Nikoooooooo a întrebat:

Deci am o problema...de mica aveam pistrui, si acum as vrea sa scap de ei... ce as putea face? este vreo crema ceva? sau ceva leacurinu stiu dar nu ii mai suport deoarece vara ies in evidenta ff mult, unii imi spun ca imi sta ff bine cu ei dar eu nu mai vreau multumesc sh promit ca va dau fundita+vot la fiecare.skz categoria dar e cea mai cautata

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incearca cu lapte de castraveti,cred ca se numeste "Doina" sau mergi la naturisti si-ti vor oferi atatea produse de n-o sa stii care sa-l alegi.
Un singur amanunt,asteapta sa vina toamna, soarele puternic favorizeaza teribil aparitia pistruilor si a petelor pe fata, bine?
Succes!

| mgtow a răspuns:

Printr-o operatie dispar pistruii.

| Nikoooooooo explică:

Inafara de operatiebig grin

| AikkoxD a răspuns:

Cu lamaie. Tamponezi zona cu o discheta demachianta imbibata in zeama de lamaie. Fa asta de 2-3 ori pe saptamana, ca lamaia folosita prea des usuca tenul. In 2-3 saptamani se observa rezultatele. Sau poti intreba la farmacie de creme pentru disparitia pistruilor.

http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html

| ana_2324 a răspuns:

Pai nu stiu decat de fond de ten

| AlcaponeGalatzeanu a răspuns:

Si mie imi plac pistruiatele :d

| Raluquta a răspuns:

Puneti felii de castravete sau pune la macerat felii de ceapa cu otet vreo 2 zile si date cu ea(metoda mai mirositoare)big grin