| Dudu008 a întrebat:

Deci am sa trec direct la subiect. De ceva timp simt ca ma atrag fetele. Am iubit il iubesc foarte mult...ma atrage si el...deci nu se pune problema ca as fi llesbi. totusi imi plac si fetele,imi place sa ma uit dupa ele, sa ma sarut cu ele(am incercat)...si multe altele. Fetele ma atrag doar din punct de vedere sexal. Si aici vine nedumerirea mea. Eu ma consider bisexuala...dar pe net scrie ca bisexuale sunt persoanele care vor si o relatie stabila cu alte persoane de acelasi sex...si la mine nu e asa. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu e obligatoriu sasi doresti o relatie, dorinta sexuala care este mereu aprinsa indiferent ca iubim sau nu pe cineva ne impinge sa cautam aventuri tu deja iubesti normal ca nu isi doresti asta tu ai doar dorinta sexuala atat, nu e nimic anormal ca te atrag fetele poti incerca o aventura cu o fata si atunci vei vedea daca vei simti si ceva emotional pentru ea, nu mereu persoanele bisexuale vor relati de multe ori vor sa se satisfaca sa scape de dorinta aia sexuala

11 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ce prostie si bisexualitatea asta.
Linge maimuta unei fete si vezi daca iti place, suge-i sfarcurile si joaca-te cu sanii ei. Uita-te la filme porno cu lesbiene si vezi daca te intriga ideea de a-ti baga capul intre cracii altei fete.

| mihai69 a răspuns:

Ești totuși bisexuală. Și eu sunt la fel, și nici eu nu simt pentru băieți decât dorința sexuală, nu sentimente.
E greșit ceea ce ai citit tu pe cine știe unde.

| Drimmero a răspuns:

Esti probabil inca la varsta cand abia vezi cum e treaba cu viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bisexual/a inseamna sa-ti placa si baietii si fetele din punct de vedere sentimental si sexual. Deci eu cred ca iti poti da seama foarte usor daca esti sau nu lesbi. Multa sanatate!

| Dudu008 explică:

Aa am uitat sa spun...am 17 ani

| RAY a răspuns (pentru Dudu008):

Multi inainte

| Dudu008 explică:

Buna misterioasa99 chiar as vrea sa vb in privat

| Diamond_Anne_1997 a răspuns:

Părerea mea este sa rămâi împreuna cu iubitul tau ( asa am înțeles, ca ai un iubit), deoarece ai putea sa i frangi inima parasind-ul. Si, din punctul meu de vedere, e cam anormal ca unei fete sa i placa fetele. Nu te judec, dar este un moment, pe viitor, nu o sa te mai atragă asa tare fetele. Sper ca ti am fost de ajutor! Funda?

| NemesAmalia a răspuns:

Eu nu cred ca e ceva greșit în asta! Parerea mea e sa încerci sa găsești o fata, care sa fie de acord sa aibă o " aventura" cu tine, iar apoi Îți vei da singura seama de ceea ce vrei și ce iti place cu adevărat!

| misterioasa99 a răspuns:

Buna! Inca din adolescenta incep sa ne apara dorintele sexuale si sentimentale fata de persoanele din jur...esti by dar asta nu e un lucru nou...si am atractie pentru fete. Daca vrei iti explic mai multe in privat.

| RAY a răspuns (pentru misterioasa99):

Un studiu a dovedit ca majoritatea femeilor au fantezi sexuale cu alte femei, deci e ceva normal