| PRoMeTHeUM a întrebat:

Buna deci am si eu o intrebare. Cum as putea sa imi maresc cantitatea de sperma din timpul actului sexual. nu ca nu ar fi ea de ajuns. dar vreau sa fie ceva exploziv happy sa stie fetele ce poate baiatubig grin

Răspuns Câştigător
| Mousie a răspuns:

Tu crezi ca is asta sta potenta si tehnica? pai cine se uita mai la cat scapi tu? se iuta daca ai tehnica, stii sa faci treaba, ii provoci fetei orgasm, nu la astea ma

10 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Mare e gradina Domnului!straight face

| secsilicioasa a răspuns:

rolling on the floor mananca kiwi asa o sa aiba un gust explozivrolling on the floor cel putin asa am auzit ia vezi daca tine faza.rolling on the floor

| ancutzika27 a răspuns:

Baga-ti smantana in fund si daca te concentrezi putin iese pe prin fata.

| Necunoscută a răspuns:

Auzi mă smug îmi place doar ultima frază!

Apropo de problema ta. bea lăptic smug.

| Gripa a răspuns:

Trol la orizont straight face

| melynda a răspuns:

Sa stie ce poti?laughing) cu asta demonstrezi ca nu potilaughing

| Mihai_5019 a răspuns:

Te masturbezi?

| matterwhat a răspuns:

Mananca o bomba cu sperma!

| PRoMeTHeUM explică:

Ca orice baiat Mihay big grin

| PRoMeTHeUM explică:

Mda ce smecheri steti voilaughing eu vb. serios