| rozbombon a întrebat:

Deci am si eu o problema.

Stiti eu de la o vreme tin foarte mult la un baiat, am fost impreuna dupa ne-am despartit deoarece s-au bagat multe 'proaste' in seama.
Tot ne-am mai intalnit, ne-am sarutat, aseara am iesit la club si a venit si el, am dansat ne-am sarutat si na a fost frumos, dar s-a terminat repede.
El ma condus pana acasa si am vb pe drum de noi, eu i-am spus ca a fost vrajeala doar, iar el mi-a zis ca nu crede asta ca se vede foarte bine ca il plac la care eu nu am mai zis nimic.Am petrecut momente frumoase impreuna ..Eu i-am zis ca mai stii poate va fi asta ultima data in care ne vedem, la care el a zis ca vara este lunga si oriunde as fi ar venii la mine. Si chiar tin mult la el si nu stiu ce sa fac, ma cam deranjeaza niste lucruri la el, le da comentarii la poze la alte fete ca vai sunt frumoase si chestii d-astea, poate pe voi va amuza dar sincer nu prea imi convine.
Intruna din zilele trecute a vb cu o prietena de-a mea si i-a zis ca nu sta dupa mine si chestii de genu.
Eu ce sa mai inteleg din toate fazele astea?
Va rog. niste sfaturi mi-ar fi de mare folos happy

3 răspunsuri:
| Liliana1981 a răspuns:

Uita-l! Daca era interesat de tine nu dadea comentarii altor fete la poze....imi pare rau ca spun asta dar e realitatea. Si sterge-l si de pe fb ca urmarindu-i activitatea nu faci altceva decat sa suferi. Cel putin in momentele astea.

| dragonladyflame a răspuns:

Parerea mea e ca in primul rand nu ar trebui sa iti pese de ce zic si cred altii.nu are sens.trebuie sa ai incredere in tine, sa iti dai seama daca baiatul asta meritadeoarece eu cred ca se cam joca si ii place.nu e bun asa.bine,ca nu il cunosc indeajuns sa zic asta.pe de alta parte s-ar putea ca lui sa ii pese mult de ce zic altii si de asta te renega cu altii. discuta cu el.si intreaba-l de chestia asta.si mai zii ca daca te vrea sa faca asa fel in cat relatia voastra sa fie pe bune si publica.sta la decizia ta pentru ca il cunosti mai bine.bafta.

| MariaLOL a răspuns:

Probabil ca te iubeste, dar vrea sa dea impresia ca e free. fara iubita sau poate vrea sa arate ca el e macho-man si ca la el in pat au loc mai multe fete