| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor happy. Am si eu o intrebare legata de un tip, nu sunt sigura daca ma place sau nu.
Deci este un coleg de care mi-a placut si anul trecut si stateam foarte mult cu el.Cat am fost cu Daniel {fostul prieten} nu a mai vorbit.
Banca lui este pe randu de la mijloc ultima. Si a mea pe randu de la perete ultima. Si mereu ma uit la el. Si el la mine.Si cand ni se intalnesc privirile.Incepem sa radem si lasam capu in jos. Vineri la romana s-a asezat in banca cu mine si a dat-o pe colega mea la oparte. Si a fost amuzant. Apoi azi cand a venit la scoala i-a spus colegului sau sa il lase in banca lui, aceasta fiind chiar langa mine. In pauza venea langa mine in banca si incepea sa imi povesteasca diverse lucruri. Cand plecam eu la tigare.pleca si el la baietii. si cand ma intorceam venea inapoi in banca cu mine. Si zambea la mine. Statea. ma mai intreba. "Ce mai faci mai " Si avea o fata de bebe.
Si mai este ceva. inainte nu trimitea niciodata ":*" pe mes si acum.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Pai poate a vrut sa fie sigur ca si tu il placi de aia se purta asa vroia sa stie daca il placi el te place 100% succes cu el!

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

E foarte clar că te place.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Doamne,e asa de simplu. El te place, doar nu face chestiile astea degeaba. Arata-i si tu ca il placi, si poate o sa fiti impreuna.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai daca tu esti timida,si el la fel,si mai ales daca faceti asa de un an,nu o sa rezolvati nimic. Fa tu primul pas, nu cred ca o sa mori daca faci asta, asa o sa ai multe de pierdut.

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

El este foare ciudat.Cred ca e mai timid deoarece asa mi-a facut si anul trecut si nu a iesit nimic.
Si eu sunt destul de retrasa si cand stiu ca ma place un baiat ma rusinez happy

| jokerulvlad a răspuns:

Te place ce mai nu e evident.

| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Ai citit ce ai scris? daca te gandesti mai atenta, eu zic ca nu inkape indoiala...
adica te place...big grin
daca nu te placea nu ar fi atat de mult in preajma ta...