| iuliana12345678910 a întrebat:

Deci. mie imi place de un baiat el este clasa a 7a A eu clasa a 7a B, nu am vorbit niciodata cu el(decat cand m-a lovit si a venit sa-si ceara scuze si i-am spus ca nu-i nimic ) dar nu am avut niciodata o conversatie normala. In pauze se uita la mine, chiar azi eram cu o prietena si el a trecut prin fata noastra si ne-am uitat unu la celalat apoi ne-am intors privirile iar in alta pauza stateam langa usa clasei mele si imi legam siretu', el a trecut pe langa clasa si s-a uitat la mine. Desi... acum 3 saptamani o alta prietena l-a intebat ce crede despre mine printr-un mesaj(el habar nu avea cu cine vorbeste dar totusi i; a raspuns) si i; a zis ca nimic interesant si ca nici nu; l interesez... si chestia asta m-a pus pe ganduri pentru ca: Daca nu-l interesez, atunci de ce se uita la mine?thinking

7 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Copii.
Si cu orele de mate si de romana ce zici? ce ai invatat ultima oara la mate? daca iti arde de scoalabatting eyelashes

| Azµre a răspuns:

De ce nu vorbești tu cu el! Numai pune pe altcineva!

| viki16 a răspuns:

Pai Ie Un Pic Mai Complicat Am Aceiasi SItuatie Dar Cred Ca Te Simpatiza Intru-n Fel Iar Daca A Spus Ca Nu Il Interesezi Poate nu a vrut sa va creada lumea ca ie ceva intre voi de aia dar sigur ii place de tine bafta Funda?

| cosminnick3000 a răspuns:

Incearca sa il inviti in oras la un restaurant.
Si mie mi/a placut si inca imi place de o colega din clasa dar cand am invitat-o in oras m-a refuzat si s-a enervat pe mine dar poate tu ai mai mult noroc.
Succes!

| RazzOne a răspuns:

Mama s-a uitat la tine iti dai seama :O:O:O daca o persoana se uita la mine pe strada, nu inseamna ca ma place/o plac.Gandeste si tu putin

| Roxanika2011 a răspuns:

Eu zic sa faci tu primul pas si sa intrii in vorba cu el!