| NusH_5976 a întrebat:

Deci am vorbit cu o fata si i.am spus ca o plac, da ea spune ca-mi bat joc de ea, a spus ca nu ma crede din vorbe a spus sa.i arat. Ce sa fac cel mai bun raspuns FUNDA! mersi!

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Incearca sa intri sub pielea ei, incearca sa vezi ce ii place cel mai mult sa faca (fara sa isi dea seama) vezi ce locuri ii place sa viziteze, ce o face fericita si incearca sa o inviti in oras la un local preferat de-al ei si in momentul in care sunteti singuri vorbeste cu ea, ia-o de mana si uitate in ochii ei si spune-i ce simti cu adevarat. iti v-a cadea in plasa 100%

4 răspunsuri:
| cristina_2603 a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea!
daca aspus ca nu te crede si sai dovedesti, posibil ca si ea te placewinking
data viitoare cand va mai intalniti du-te la ea si spune-i ca o placi(din nou) daca iar spune ca nu te crede, pupo pe obrazwinking daca gasesti si alte opinii mai bune, te sfatuiesc sa le incerci

succes

| cookyeh a răspuns:

Arata-i ca poate avea incredere in tine, spune-i "secrete" care nu le spui oricui... fa-i complimente, alint-o, uita-te in ochii ei si zambeste-i. daca se pierde cu privirea clar te place si ea. Ai putea sa o si chemi la o plimbare, va opriti undeva si incerci sa o saruti, asta dupa o saptamana dupa ce faci tot ce ti-am spui eu aici. Ar trebui sa mearga.

| Rts123123 a răspuns:

,,a spus ca nu ma crede din vorbe a spus sa.i arat. ''
Heloo! Aia e curva 100% ac fraza asta pe care am rescriso e ca vrea doar pw.la...

| Andrei_adam_1997 a răspuns:

Pai daca vrea sa-i arati cand te antalnesti cu ea sa o saruti da sa fiti numai voi doi