| TooCoolForSchool a întrebat:

Bun deci de o luna vorbesc cu o fata care este de varsta cu mine (amandoi 15 ani) si am vorbit sa mergem intro zi in parc. O sa stam pe iarba etc. Si. as vrea sa.i spun ca vreau sa fiu cu ea (ea stie ca eu o iubesc deoarece i.am spus). Cum i.as putea spune?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca i-ai spus ca o iubesti( chiar asa este?) cum de nu ai curaj sa-i spui mai departe ce doresti?

5 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

Pai cred ca se asteapta sa ii spui asta. daca a acceptat din moment ce stie ca o iubesti, pentru fete e ca si cum ar zice da happy intreab-o, ar trebui sa exersezi in fata oglinzi cu voce tare exact ceea ce planuiesti sa ii spui (chiar ajuta)
Incearca ceva de genul:"whoa, deci daca eu te plac si tu ma placi(eu cred cam 98% ca te place din moment ce a acceptat dupa ce a aflat ca o placi, daca ar fi vrut sa te respinga nu ar fi acceptat fiind ca stia ca ai de gand sa o intrebi), vrei sa fi cu mine? direct si la subiect e cel mai bine, nu lungi emotiile
Succes! Funda?:X

| Oana92 a răspuns:

Te uiti in ochii ei, o mangai pe cap/fata/par, ii spui ce simti si ca iti doresti o relatie cu ea, ca e o fata speciala(stiti voi sa vrajiti) si eventual incerci sa o saruti. Multa bafta si sa ne spui daca a acceptat!

| Albertooo a răspuns:

Nu-ti mai face iluzii ca oricum nu vine la intalnireoh go on

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Pai, direct. E cel mai bine.

| MeElla a răspuns:

Intreab-o.uite am nevoie urgent de ajutorul tau, imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun, ma ajuti
atunci ceti va spune ea o sa-i spui ei adica.(ea:poti sa-i spui direct ca vrei sa fii cu ea, tu: atunci vreau sa fiu cu tine)big grinDDbafta