| jhhyuvyu a întrebat:

Ajutati-ma va rog..am facut cunostinta pe net cu un baiat mai mare decit mine cu 5 ani si el vrea sa iesim impreuna.ce sa fac? ..sa accept oare?

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Multi baieti sau fete petrec timpul la calculator si ii pacalesc pe altii.De unde stii tu ca e adevarat ce spune? Poate ca e cu 15 ani mai mare ca si tine sau mai mut sau mai putin..Cum spuneam pe internet sunt multe pericole!

Serios fa-ti un prieten real!

Uite refuzal si incheie orice subiect cu el intrerupe legtura! Poate o sa te violeze daca va intalniti poate cine stie ce e el.

P.S: Niciodata sa nu ai incredere in tipii de pe net!

9 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Da poti iesi cu el dar intr-un loc public..in parc, la o terasa. Sa nu cumva sa te cheme undeva printre blocuri, la marginea orasului sau mai stiu eu si tu sa te duci. Ai grija de tine:*

| LuminitaRoz a răspuns:

NU! indiferent de ce vor spune ceilalti nu iesi! cine stie ce pedofil o mai fi si alastraight face vreau sa spun ca m-am uitat la o emisiune cand o fata a facut cunostiinta cu un baiat pe net si cand s=au intalnit el se purta frumos cu ea si ii cumpara orice dorea si pana la urma s-a dovedit a fi un de ala ..proxonet sau ceva de genu care obliga fetele sa se culce pe bani.NU IESI CU NECUNOSCUTI!

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă nu-i bronzat la umbră,n-are lanţ de aur la gât, ceafa groasă, un ciorap pe cap şi un cuţit în mână, şi nu-l cheamă Gigi Pârnaie, eu zic să accepţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de cati ani ai tu... Poti accepta, dar mai bine ar fi sa chemi o prietena cu tine, sau pe altcineva. Poate fi periculos. Noroc happy!

| Ella3133 a răspuns:

Poate printr`un parc, unde este multa lume care iti poate sari in ajutor in caz de ceva... thinking

| Deanme a răspuns:

Afla multe lucruri despre el. Daca vrei incearca sa aflii de la prietenii lui cate ceva despre el si acest lucru il poti face daca are facebook.

| MhPnr a răspuns:

Niciodată să nu ai încredere în persoanele de pe internet! Nu ştii cine se ascunde de fapt după acel monitor, crede-mă! Ai grijă! nu fă greşeala asta, de a ieşi cu el.

| jhhyuvyu explică:

Mersi mult tuturor...kred ca o sa rup legatura.; D

| perversaotvvv a răspuns:

Da potiaccepta.Dar, ai grija poate baatul are alte ganduri acum depindesi ce fel de relatie este intre voi si ce ati vorbit.Nu ai nimic de pierdut daca te vei intalni cu el.Bafta!