| Ionela78 a întrebat:

deci cred ca stiti intrebarea mea anterioara. Daca nu atunci sa mai spun odata:fac un curs de dans iar baiat de care imi place a ales pe mine sa dansez cu el si se purta atat de dragut cu mine inainte, insa acum nu ma mai baga deloc in seama, nici nu vorbeste cu mine, inainte cand intram in clasa tot timpul ma saluta si asa dar acum nici atat, si nu vrea sa imi zica ce are. A spus ca nu este din cauza mea, dar cu celelalte fete se comporta total diferit. Oare i-a spus cineva ceva, sau nu stiu... ce sa fac? Help me please! Urgent! Dau funda si cate 2 voturi de fiecare! va rog mult.

1 răspuns:
| rap4us a răspuns:

Ii trimiti un bilet si ii spui ca iti place de el si ca de aceea vrei sa aflii ce are