| eudemonica a întrebat:

Deci...cum v-am spus si in prima intrebare, vara trecuta am cunoscut un baiat de 21 ani am fost foarte putin timp impreuna fiindca el vroia doar sa se culce cu mine, eu nu am acceptat, ne-am despartit dar apoi m-am gandit ca la vara viitoare sa ii spun ca da fiindca ma atragea foarte mult.worried Ei bine acum m-am razgandit!laughing Si sunt sigura ca e cea mai buna alegere!

Ii multumesc lui D-zeu ca mi-a iesit din cap aceasta idee TAMPITA de a-i spune ca da fiindca mi-am dat seama ce fel de om este! Si chiar daca credeam ca ma place cat de putin ar fi, acum mi-am dat seama ca nu e asawinkingCum mi-am dat seama? Sa va explic...

Acum 2-3 zile am vorbit pe mess cu un prieten din satul varului meu si mi-a spus ca a auzit ca eu m-am culcat cu acel indivit. Bineinteles eu i-am explicat acelui baiat ca este toata o mare minciuna si ca eu nu am facut nimic cu acel tip.
Azi i-am zis pe mess baiatului care vroia sa se culce cu mine sa nu mai spuna minciuni la unul si la altul ca si cum s-ar fi culcat cu mine ca apoi lumea mai crede si nu vreau sa fiu subiect de barfa. El mi-a spus ca nu a zis nimic si ca in plus nu cunoaste pe nimeni din satul varului meu. M-am gandit ca nu ma crede asa ca i-am trimis ce am vorbit cu acel baiat sa vada ca ceea ce spun nu e minciuna.
Dupa ce i-am trimis conversatia mi-a zis in felul urmator:" aaaa pai eu credeam ca e ceva mai serios mai. Nu, nu eu nu am zis nimic, ce crezi ca daca m-as fi culcat cu tine ar fi fost subiect de vorba tare important sa spun la unu si la altu`, daca ma f****m cu madonna ma laudam si eu p acolo" cand am vazut ce mi-a zis mi-am dat seama ca el doar asta vroia de la mine. Asta e, bine ca nu am pus suflet mai mult sa ma indragostesc de el si apoi sa sufar in timp ce pe el il doare undeva de mine.

Pareri ceva?

Sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea, si sa nu ma criticati fiindca mi-am dat seama la timp ca nu ar fi fost bine sa ii zic ca dahappy

3 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Bine ai facut! Un baiat care are sentimente nu vrea doar sa se culce! Bv

| NoNameToday a răspuns:

Stii ca asa am patit si eu? La fel s`a laudat un fost iubit.
Acum am un alt iubit, iar ex`ul tot sustine comentariile astea.Cand prietenul meu l-a intrebat de ce vorbeste asa, ex`ul i`a raspuns: NU, NU AM SPUS EU ASA CEVA SI STAI LINISTIT CA EA POATE SA MA ROAGE SA MA CULC CU EA, CA NU O VOI FACE". Cand am auzit chestia asta am ramas uimita, mai ales ca eu mai tin putin la el. Dar imi aduc aminte ca tin la el numai atunci cand il vad.Nu stiu ce e cu mine. Dar acum chiar mi-am schimbat parerea, nu merita nici macar o privire, d`apoi sa il mai bag in seama sau sa il mai iubesc.Si stau si ma intrebbig grinACA MA CULCAM CU EL, CE SE INTAMPLA? CE PROSTII MAI SCOTEA PE GURA AIA SPURCATA?

| mleeky18 a răspuns:

Pai parerea mea este ca ai facut foarte bine. ai facut alegerea corecta.ps:ce varsta ai?