| krisfluturash a întrebat:

Salut, vara precedenta m-am intalnit cu un baiat dupa care din motive neserioase i-am spus sa luam o pauza insa el nu prea a fost de acord, de atunci am vorbit doar o data si nimic serios... acum imi dau seama ca inca il plac si vreau sal intorc, dar nu stiu cum sa-i spun cum sa incep vorba fiindca a trecut mult timp eu am 18 iar el 21

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Spune ca iti pare rau ca ai rupt relatia, si ca vei sa o luati de la capat.

Daca accepta inseamna ca inca te iubeste. Daca nu, trebuie sa il recuceresti
Baftă!

| HappyGrumpy a răspuns:

Nasol de tine. el probabil ca e cu alta.

| krisfluturash explică (pentru HappyGrumpy):

Dupa mine nu sa intilnit cu nimeni, si nici eu

| AndreiBolos a răspuns:

Incearca sa-l abordezi, si sa-i spui ca ti-ai dat seama ca ai gresit.