| krisfluturash a întrebat:

Salut, vara precedenta m-am intalnit cu un baiat dupa care din motive neserioase i-am spus sa luam o pauza insa el nu prea a fost de acord, de atunci am vorbit doar o data si nimic serios... acum imi dau seama ca inca il plac si vreau sal intorc, dar nu stiu cum sa-i spun cum sa incep vorba fiindca a trecut mult timp eu am 18 iar el 21

2 răspunsuri:
| Tiby49 a răspuns:

E de varsta ei. daca erau vreo 10 ani diferenta mai ziceam asa sunteti voi nehotarate i-ai rupt inima el are orgoliu si nu se va mai intoarce la tine ...fiindca si-a dat seama k a gresit.asa am patit si eu mi-a dat papuci apoi a vrut sa ne impacam si apoi i-am dat eu papucii (orgoliu)

| Vasea1234 a răspuns:

Cauta un tip de varsta ta