| Fluffy_2785 a întrebat:

Buna)) deci e cam asa... el zice ca ma iubeste si ca sunt iubirea lui si ca nustiu ce...dar nu prea vorbeste cu mine. doar asa din salut, ce faci? si nu stiu ce sa cred, oare el chiar ma iubeste, sau isi bate joc doar. va rog un sfat, ce sa fac? Funda:*

6 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Pune-te in pozitia lui, daca ti-ar place de cineva extrem de mult, ai avea tupeul sa-i spui mai mult de-atat?
I-ti garantez eu ca nu!

| Alecsa11 a răspuns:

Pai daca nu vorbeste cu tine cum iti zice ca te iubeste si ca esti iubirea lui si ca nu stiu ce?

| oananecula a răspuns:

Ma o fi baiat timid cred ca te place acu da-mi funda ca n-am niciuna dabia am facut contul plss.
Succeswinking

| Azumii a răspuns:

Pai este posibil sa-si bata joc de tine ( am patit-o ) sad, dar de obicei cand un baiat face lucrurile astea vrea sa obtina ceva de la tine ( banii, sex etc. ) oricum ai grija cu el :*

Si sper sa nu-si bata joc de tine! big grin

| Fluffy_2785 explică:

Bine dar eu acum ce ar trebui sa fac... sa vorbesc eu cu el.sau ce sa fac. ceva sfaturi va rog :*

| SimoXw3 a răspuns:

Sunt cam in aceeasi situtie acum, si cred ca te iubeste doar ca este foarte timid, si nu are curajul necesar de a mai spune si altceva happy sau poate are emotii cand te vedewinking e posibil :*