| anonim_4396 a întrebat:

Hellpp plsss - Oare ma iubeste? El asa zice, dar...de la prietenii comuni, am auzit numai lucruri rele gen : umbla cu mai multe, e afemeiat, etc. El mi-a jurat ca nu o sa ma dezamageasca si ca ma iubeste, si numai cu mine vorbeste. Sa il cred?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Pai, atat timp cat nu ai o dovada semnificativa din partea lui, de ce l-ai crede? Fapte, nu vorbe! Daca iti jura, nu inseamna nimic. Fa-l sa-ti dovedeasca si atunci sa-l crezi pe cuvant. Daca nu ti-o dovedeste intr-un final, e clar ca umbla cu mai multe.
Ai grija de tine.

| Abracadabraash a răspuns (pentru Aleqa):

Mi-a dovedit ca ma iubeste happy si tu ai grija :3

| Aleqa a răspuns (pentru Abracadabraash):

Daca ti-a dovedit, ce te doare de gura lumii? Bafta cu el!

3 răspunsuri:
| rebecutzaa a răspuns:

Pai verifacal! pune-i pe prieteni fata in fata cu el sa vezi ce zice fiecare! si daca te iubeste va trebui sa dovedeasca!