| DoUaPuNcTeIkS a întrebat:

deci era un baiat[Teo]ii placea de mine dar mie nu-mi placea de el. El credea ca o sa accept sa fiu prietena lui asa ca s-a despartit de fosta prietena.Pe mess mi-a zis ca ma iubeste si chesii da'steaun coleg de al lui mi-a zis ca s-a impacat cu fosta prietena deciiii m-a mintit! cand mi-a zis ca ma iubeste eu am pozat si i-am aratat prietenei lui.Acum ea crede ca si eu l-am iubit si cand ma veze se uita cu inversunare. Ce sa fac/? mersi anicipat

Răspuns Câştigător
| Bubuxx a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese...parerea celor din jur nu conteza... daca tu sti ca nu ai simtit nimic pentru el, prietena lui poata sa credea ce vrea.Mergi cu capu sus! Funda?

2 răspunsuri:
| Lavinutzz a răspuns:

Sunt foarte multi baieti care se joaca cu expresia ''te iubesc'' defap ei nu au nicio idee ce inseamna. Cel mai bine ar fi sa ii spui prietenei lui cum s-a intamplat totul pentru ca si ea a fost luata de proasta si ar trebui sa se gandeasca mai bine cu cine umbla. E fata o sa te inteleaga. Bafta :*

| DoUaPuNcTeIkS explică:

Multumesc:*