| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU:d! Va rog cititi cu atentie pentru ca am nevoie de un raspuns urgent! Azi m-am despartit de prietenul meu suntem impreuna de vre`o 6 luni, tin sa mentionez ca o luna am stat despartiti deci 5 luni.Chestia este ca eu cu putin timp in urma l-am mintit, nu a fost cine stie ce a fost doar o prostie.Bun..atunci ne-am impacat in fine numai conteaza asta.Azi ne-am despartit pentru ca el crede ca eu l-am mintit din nou, si nu este adv! Numai are incredere in mine, ne certam foarte des din prostii dar si din motive intemeiate uneori. El inainte sa fie cu mine a fost cu o fata, a iubit`o etc, dar sau despartit.Acum eu de cate ori ma cert cu el ii scot ochii cu fosta ii spun ca o iubeste si acum prostii din astea, si cred ca l-am indepartat ft mult de mine cu chestia asta dar si ca l`am mintit. El spune ca ma iubeste dar eu nu il cred, sunt ft geloasa si ma enervez repede, si asta produce o noua cearta, si acum o despartire.Si el este ft orgolios si gelos si cand ne certam ne vorbim urat.Chiar nu vreau sa il pierd pentru ca il iubesc si mam obisnuit cu elcrying..Am plans de ft multe ori pentru el mai ales atunci cand ne certam... Vreau sa il recastiig nu vreau sa il arunc in bratele fostei prietene a lui! Mentionez ca sunt ft suparata si durerea este strigatoare la cer..chiar vreau niste sfaturii sa rezolv problema asta! Dau fundita celui mai bun raspuns!cryingVa pup! Multumesc!:*crying

Răspuns Câştigător
| Bellinda99 a răspuns:

Pai. din ce-ai scris eu chiar mi-am dat seama ca il iubesti super mult si nu vrei sa se termine relatia asta asa usor.si mai ales nu vrei ca el sa se intoarca la fosta pritena a lui.Eu as zice ca ar fi bine sa vorbesti cu el odata si sa-i spui ca iti pare foarte rau pentru toate minciunile care i le-ai zis si sa-i promiti ca o sa te schimbi.sa ii spui ca el este cea mai mare iubire a ta si daca il pierzi viata ta nu mai are rost fara el.sa vorbesti cu el foarte sincer si sa-l faci sa inteleaga ca tu chiar tii mult la el.Sau iare poti tot asa sa vorbesti cu el si sa-i spui ca ai vrea s-o luati de la zero.(pentru ca tu ai zis ca va certati foarte des si din prostii) si atunci nah sa-i zici ca o sa te schimbi.si nah daca este un baiat care chiar te iubeste mult eu cred ca o sa te creada si relatia voastra o sa continue pentru mult timpwinkingkiss. Sper ca te-am ajutat! Bye-byekiss

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru Bellinda99):

Multumescc mult!:*meriti fundita:*

| Bellinda99 a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Aaa...Ma bucur mult ca am putut sa te ajut!kiss...Atunci daca te-am ajutat cu fastul meu iti urez mult noroc cand o sa vorbesti cu el..si iti tin pumnii!winkingwinking. Iar daca vrei sa-mi spui te rog cum o reactionat el la ce i-ai zis si nah ce s-o intamplatwinkingwinking..Inca o data iti urez mult mult noroc si iti tin pumniiwinkingwinking

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru Bellinda99):

Multumesccc:*da`mi id`ul tau:*si vb pe mess

| Bellinda99 a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Hey trimite-mi uh un mesaj si scriemi id tau ca imi tot apare"Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator." si nu pot sa-ti trimit mesaj cu id meu.Si atunci bag id tau la mine in lista si imi dau uh acceptwinking

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru Bellinda99):

Ti`l las aici:*alexutza_ubita15:*Astept add:*

6 răspunsuri:
| InvisibleTouch a răspuns:

Hello!
Marea ta greseala a fost ca i-ai tot amintit de fosta, adica...si daca el a uitat-o tu tot i-ai amintit de ea si chiar este de evitat. Astfel pe viitor nu mai aduce in discutii fostele indiferent din ce motiv va certati. Acum daca tu il iubesti..si el te iubeste sanse sunt sa va impacati. Mai asteapta cateva zile si vezi daca te suna sau daca iti da vreun semn tongue Daca nu. poti sa-i trimiti tu un sms sau sa il suni si sa ii spui ca vrei sa fii cu el, sa recunosti ca ai gresit si sa cautati impreuna solutii ca sa nu va mai certati asa din orice happy Daca si el te iubeste mai devreme sau mai tarziu va vorbii cu tine si o sa fiti impreuna din nou happy Succes!