| cristinica20025 a întrebat:

Deci, eu am avut o relatie de patru luni cu un baiat dar apoi l-am parasit, pentru ca era prea lipicios. Iar astazi mi-a spus ca vrea sa ne impacam si nu prea stiu ce sa-i spun. Cand m-a intrebat eu m-am cam panicat si i-am zis ca o sa-i raspund luni. As cam vrea si eu sa ne impacam dar mi-a frica sa nu fie din nou prea lipicios si daca ii zic nu o sa se supere ca e si foarte suparacios. Nu vreau sa imi spuneti raspunsul, doar sa-mi dati un sfat. Funda

Răspuns Câştigător
| mamasiita a răspuns:

Nu stiu depinde de ce personalitati iti plac mie de ex nu imi plac chestiile romantice ma scarbesc imi vine sa vomit :-&

10 răspunsuri:
| ioana14 a răspuns:

Mai sincer eu cred k daca il iubi ar trebui sa te impaci cu el dar ii spui si tu daca vreti sa mai fiti impreuna sa nu mai fi chiar asa lipiciosbig grin si daca te iubeste o sa incerce eu asa zic sper k te-am ajutat

| hunterpainting a răspuns:

Daca ai motiv sa crezi ca nu o sa mai fie lipicios impacati-va, daca nu mai vrei, o sa-i treaca

| JamilaGizeh a răspuns:

Ce tare...laughing ai iubit la 10 ani? Dhne...

| mamasiita a răspuns:

Stii.daca te ar iubi cu adevarat nu s ar supara

| Leonard97 a răspuns:

Nu e nimic daca se supara.A facut o greseala o data dar poate sa se repete mai tarziu cand tu nu vezi.El poate sa faca greseli din astea si cand se insoara. Daca a fost invatat asa nu se dezobisnuiese.DAI papucii!

| giulian9 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa il lasi in pace si sa incerci cu altii...Never look BAck happy

Răspuns utilizator avertizat
| 01Bebe a răspuns:

Buna:*! Eu ti-asi spune sa iti asculti inima...dar stiu sin propria esperienta ca asta e ceva foarte greu de facutsad. Daca intr-adevar il iubesti supne-i dadar ii poti zice ca nu iti place ca e spuaracios; daca si il intr-adevar te iubeste nu se va supara pe tine daca ii zici astahappy Sper ca te-am ajutat:*:*:* Multa bafta--->PaPa:*:*:*wave

| Pufulika a răspuns:

As putea doar sa-ti spun ca oamenii nu se schimba, un singur fapt poate spune despre persoana mai mult decit o mie de cuvinte...dar oricum procedeaza asa cum iti spune inima, pune-l la incercare sa vezi daca te iubeste cu adevarat. Succes. Funda? :*

| Cristina_david_1991 a răspuns:

Ascultai inima si daca al iubesti cu a devarat dai raspunsu ca merita