| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu sunt cu un baiat, tudor, pe care il plac foarte mult. si nu sunt sigura daca si el ma place sau e cu mine de plictiseala. sunt cu el de doua zile. in prima zi ma lua mereu in brate si ma pupa si chesti de genul, iar a doua zi abia ca ma baga in seama. cum imi pot da seama daca ma place sau nu? va rog nu faceti la misto. funda. mersi mult:*

8 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Toata lumea are acelesi probleme. Fetelor va dati seama ca sunteti tinere si stati sa va plageti de mila pe TPU, despre prietenul pe care il aveti de 2 zile care nu va mai i-a imbrate.Nu vreau sa te intreb cati ani ai, dar daca nu merge, nu merge si gata si daca tu singura nu iti poti da seama daca te place, noi nu il cunoastem sa iti dam raspunsul.Mai asteapta sa treaca putin timpul sa va cunoasteti si o sa iti dai seama singura.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este foarte putin timp 2 zile... Eu consider ca ar trebui sa mai astepti 1-2 saptamani ca sa vezi ce se va intampla, pentru ca toti putem avea o zii proasta, sa nu fim "in apele noastre". Asa iti vei putea da seama happy. Daca nu vrei sa astepti, incearca sa il saruti si chestii de genu', iar daca te respinge sau gaseste orice alceva de facut incat sa nu il poti saruta, sau mangaia, sau ma rog. Atunci chiar nu vrea nimic serios cu tine, doar cateva sarutari, atingeri, nimic mai mult

| Annim a răspuns:

Cu totii uneori avem zile nereusite, poate si el a avut una (a doua zi). Un baiat care te place te v-a privi in ochi, nu se va da la colegele sau prietenele tale, iti va zimbi, si se va atasa serios de relatia voastra. Noi sintem capabili sa sarutam si sa stringem fetele in brate pur si simplu pentru o doza de DRIVE, dar modul e diferit cind iti place de cineva si cind e pur si simplu o relatie "FOR FUN". Cauta in trecutul lui cu cine s-a intilnit pe cine a inselat, cite fete a inselat, pentru a fi sigura daca nu va face la fel cu tine. BAFTAwinking

| Hugg a răspuns:

Nu la aman2. laughing)

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Pai baietii mereu se dau importanti (unii) poate ca nu a fost in apele lui se intampla sa nu ai chef de nimeni sa fii numai tu si atat..mai asteapta cateva zile si daca continua asa inseamna ca ori se crede prea important si vrea sa fie indiferent ori nu te place(nu te supara)...si daca vrei sa afli ce are cu tine de nu te baga in seama te duci asa la el pornita, il pupi si dupa il intrebi( baietilor le plac fetele indraznete)
FUNDA?:X

| JaNeEtHee a răspuns:

Discuta cu el si intreaba-l exact ce simte pentru tine, intreaba-l daca vrea o relatie sincera sau vrea doar sa se joace.in felul acesta vei stii exact ce trebuie sa faci. funda?

| Cristian_Vranciuc_1993 a răspuns:

Incearca spunandu`i ca vrei sa te desparti de el...
daca va accepta atunci nu-i nimic serios de el... daca va refuza atunci inseamna ca te place

| Baranka_iulia_1998 a răspuns:

Intrebare? il cheama moroe tudor si e din zarnesti?