| MiaNaughtyHopes a întrebat:

Hei! Nu sunt sigura ce sentimente am pentru el...il plac foarte mult,dar el o place pe prietena mea,ea fiind intr-o relatie si nici nu il place.El este si genul de persoana mai prietenoasa, care cum vede un prieten il ia in brate, il pupa etc. Face parte din grupul nostru de prieteni si iese mai mereu cu noi pe afara..cu prietena mea se comporta foarte frumos,o ia mereu in brate,o pupa,o baga mereu in seama,i-a facut si cadouri etc. dar si cu mine s-a comportat frumos : mi-a dat geaca lui cand mi-a fost frig,s-a asezat la mine in brate,ma mai ciufulea,mi-a cerut telefonul sa se joace,m-a si pupat de cateva ori pe obraz, dar mai eram cu cateva fete si ne-a pupat pe toate, dar stiu ca toate astea au fost doar gesturi din prietenie.Eu nu caut o relatie,vreau doar sa fim prieteni, prieteni buni, sa petrecem mai mult timp impreuna.Am incercat sa il uit, sa nu ma mai gandesc la el, mai ales ca nu l-am mai vazut de o saptamana si ceva dar de fiecare data cand ii aud numele sau il vad incepe sa imi bata inima foarte tare...asta pentru ca imi place foarte mult cand e si el prin preajma.Ce ar trebui sa fac, cum as putea sa-i arat ca vreau sa fim prieteni buni?

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Nu poti tine pe nimeni cu forta langa tine, tot ce poti face este sa-i demonstrezi ca poate avea incredere in tine.

Te pup.