| anonim_4396 a întrebat:

Deci in august i-am făcut bj prietenului meu dar si-a dat drumul pe un servetel si dupa m-a atins pe haine. Cred ca as putea sa fi ramas gravidă, fiind virgina*e singurul joc sexual facut de cand suntem impreuna*, dar ar fi trebuit să-mi vina menstruatia si nu mi-a venit încă. De obicei imi vine la începutul lunii. Credeti ca as putea fi gravidă? Acum doua saptamana am fost la un spital sa-mi fac analize si mi-a facut si un ecograf dar nu se vedea cum ca as avea o sarcina, ci am doar probleme cu fierea. Ultimul CM l-am avut din 8 până în 14/15

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru linistea ta sufleteasca si pentru cunostitele tale, ar trebui sa-ti spunem ca nu se poate ramane insarcinata in gura si nici copilul nu iese pe gura.
O sarcina se poate produce numai facand sex vaginal, iar copilul se naste si iese tot prin vagin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa pe ''ghicite'' ti se poate oferi in cel mai bun caz o parere sau poate o simpla presupunere insa cu totul subiectiva in aceasta privinta. Trebuie sa stii si sa intelegi faptul ca pentru a formula un RASPUNS care sa fie obiectiv si pe cat este posibil si corect trebuie sa fie pezentate datele concrete ale ciclului menstrual cum ar fi "
-- tipul ciclului de a fi REGULAT sau MEREGULAT,
-- data la care a inceput ultima menstruatie.
-- data la care ar fi urmat sa porneasca viitoarea menstruatie,
-- data la care a avut loc ultimul act sexual neprotejat
-- daca a existat posibilitatea sa ajunga sau nu sperma in vagin.
Doar daca vei prezenta aceste informatii strict necesare se va putea formula un raspuns, In caz contrar vei primi presupuneri sau simple pareri cu totul subiective, dar mai ales lipsite de orice valoare.
Ultimul CM l am avut din 8 până în 14/15? Anul acesta? in care luna?
Dupa felatia din luna August s-au produs menstruatii? Daca DA... cate?
Multa sanatate!

| AnonimAnonim658 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Din 8 până în 14/15 octombrie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa zicea și.
- Tu Mărie, tu mai ești virgină?
- Încă nu!
Apoi.
Mamă, Ion m-o lăsat groasă!
- Tu Mărie, tu, da unde ț-o fost capul?
- Pe perină, mamă!

| Goete a răspuns:

I-ai facut bj?

| Numeexistent5 a răspuns:

Sfatu meu ar fi sa va vedeti de scoala da btw sarcina usoara