| Danamariana a întrebat:

Buna deci in data de 21 a ejaculat in mine si eram in a 15 zi deci fertilitate medie in 31 ciclul mi-a venit nu foarte mult am ciclu neregulat de cand mi-am inceput viata sexuala este al 4-lea ciclu de obicei e cu cheaguri dureri destul de mari iar dupa am niste scurgeri asa maronii ...greturile le aveam si asta datorita arsurilor care le aveam dimineata ..acu de vreo 2 saptamani au trecut se presupune ca as avea 14 saptamani daca as fi gravida am facut un test prin 25 am asteptat doar un minut arata negativ am fost timp de 2 luni la dentist am facut anestezi n.am avut treaba parerea voastra?

4 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Calendarul nu functioneaza daca ai ciclu neregulat.
De ce nu ati fugit direct la pastila de a doua zi?
Sau mai bine zis, de ce nu avea "caciula"?
Testele de sarcina pot avea erori deci...

FOLOSITI IN PLM PREZERVATIVUL!

| Danamariana explică (pentru adytzoi):

A zis cineva ca nu vrea o sarcina

| corbulalbrosu a răspuns:

Explicatiile tale sunt extrem de incurcate si lipsite de claritate, motiv pentru care in lipsa unor date certe, exacte si precise, cu data precis prezentata a menstruatiilor si a sexului, practic este imposibil sa se poata formula un raspuns care sa fie...corect. Sanatate!

| JJ227 a răspuns:

Atunci cand ejaculeaza in tine, riscul unei sarcini, e maxim! Poti sa fi tu in a 100-a zi! Mai fa un test, vezi daca e tot negativ, fa-l conform instructiunilor! Avand in vedere ca a trecut ceva timp, daca e o sarcina, cu siguranta un al doilea test o sa fie concludent! Data viitoare cand vrea sa-si dea drumul in tine, sa cumpere prezervative ultra thin, ca sa fiti cat de cat protejati!