| Cosmina30 a întrebat:

Buna!happy Deci....in urma cu ceva timp m-am indragostit de un coleg dar faza e ca dupa ceva timp am inceput sa ma inteleg foarte bine si sa ma indragostesc de un alt coleg.In momentul de fata nu stiu sigur pe cine iubesc cu adevarat...nu imi dau seama de sentimentele mele fata de ei. Problema e ca tin la amandoi dar nu stiu sincer pe care dintre ei ii iubesc! Voi ce ziceti? Va rog sa ma ajutati Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Cineva spunea : daca ai 2 iubiti si nu stii pe cine sa alegi, alege-l pe al 2-lea. daca il iubeai cu adevarat pe primul nu te-am mai fi indragostit de al 2-lea.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubeste in zilele pare pe primul, iar in zilele impare pe al doilea.

| Azµre a răspuns:

Niciunul, treci la un al treilea!

| Maaariiiiiaaaaa a răspuns:

Pai pune o prietena sa ii intrebe pe amandoi, dar separat, daca te plac sau macar ce parere au despre tine... Si care te place pe acela sa il alegi.winking Funda? :*

| Cosmina30 explică (pentru Maaariiiiiaaaaa):

Da dar faza este ca daca ii zic unei prietene rade de mine...si daca e sa ii intrebe sigur vor spune nu de rusine...

| Maaariiiiiaaaaa a răspuns (pentru Cosmina30):

Atunci... Fa-ti curaj si spune-i ceva de genul: "Mi-a zis o prietena ca ma placi. Este adevarat?" Acelas lucru sa le spui amandorura. Si vezi tu care e raspunsul. :*