| iFeelYourLoVe a întrebat:

Deci incepem cu inceputul. Eu am avut o relatie de 4 luni cu un baiat de care m`am despartit vreo 2 saptamani pentru ca el s`a pupat cu o fata si nu vroia ca eu sa aflu. dupa ne-am impacat pentru ca eu nu stiam si am mai stat asa vreo luna impreuna pana luni seara. el imi spune mereu Te iubesc si din astea eu nu vreau sa cred pentru ca el mi-a propus daca vreau sa o fac cu el. totusi frate am 14 ani sa fim seriosi! si acum mi-am dat seama ca il plac pe un prieten din anturajul meu, e genul meu de baiat am mai fost o data cu el si acum chiar simt ceva serios pentru el, si ca povestea sa se complice si mai tare a mai aparut un baiat tot din anturajul meu care ma place f mult si eu il plac pe el asa si asa. dar mai mult simt pentru primul laughing. Si nu mai stiu ce sa fac. fostul prieten trage de mine sa ma impac cu el, prieteni trag sa ma combin cu al trei lea baiat, iar inima mea cu al doi lea. Nu stiu ce sa fac ajutor Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Crisstynutza a răspuns:

Hai cu al doi`leaaaaalaughing.ne anunti si pe noi pe care l`ai alessmug

14 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

trag cam multi de tine, ai grija sa nu devii cam larga

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Aoloo. m am incurcat de totlaughing.nu stiu mai ce e in sufletelu` tau.stai cu baiatu` ala care te roaga...cu ala faci treaba in viata!happy dar un sfat.lasa l pe ala care a zis sa o faci cu el.ca nu cred ca te iubeste asa mult.oh go on

| traficanta a răspuns:

Deci eu zic sa uiti de fostul tau prieten din moment ce ti.a zis sa o faceti.e clarwinking nu merita. si al treila, incearca sa-l cunosti intai nu te avanta.doar pentru ca iti spun prietenii. incearca sa ii cunosti pe amandoi si sa vezi care merita cel mai mult, care te face mai fericita etc laughing

| iFeelYourLoVe explică:

O sa va anuntlaughing)

| iFeelYourLoVe explică:

Cu placere

| QueenofLove a răspuns:

Buna...In primul rand trebuie sa faci o comparatie intre ei si sa vezi care este mai bun pentru tine.care nu te-a facut deloc sa suferi, care ti-a placut mai mult prezenta lui...Trebuie sa asculti si sfatul prietenilor dar cel mai bine este sa iti urmezi inima si mintea care trebuie sa corespunda. Sper ca ti-am fost de folos.

| Elenutza_7555 a răspuns:

Fa ceea ce iti sp inima...gandeste-te mai intai la tine.si la viitor...ca mai tz sa nu iti para rau de alegerea facuta:*:*:*:*

| Crisstynutza a răspuns:

Ms mult pentru funda. Yayyy, prima mea funda.Sa nu uiti sa ne anuntihee hee

| Crisstynutza a răspuns:

Ma bucur ca l`ai ales pe al doilea. sper sa fiti fericiti impreuna.mult succes in continuare si iubiti`va. pupiciii

| stress a răspuns:

Ai doar 14 ce iti faci atatea griji si planuri? faci absolut ce vrei si cum vrei fara sa contezi nimic, o sa vezi peste cativa ani ca astea sunt doar asa niste copilarii thinking adica nu trebuie sa iei totul prea in serios sau sa gandesti lucrurile prea in amanunt. stai cu cine iti place si desparte-te de cine nu iti place, simplu

| LoveYou_6409 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-l uiti pe primul. In al doilea rand ar trebui sa aflii daca cel de`al doilea te place, si daca te place sa fi cu el. Daca el nu te place, ar trebui sa ii dai o sansa celui de`al treilea.happy
Sper ca te-am ajutathappy. Funda?batting eyelashes

| sasuke_9542 a răspuns:

Uita de toti. nu e iubire adevarata... doar afectiune happy
intr-o zi vei descoperi dragostea adevarata ^ ^

| Lucifer666 a răspuns:

Complicata treaba straight face. Apropo. te-ai hotarat? Anunta-ne si pe noi ca suntem nerabdatori. Urmareste-ti inima.tu trebuie sa hotarasti nu prietenii taiwinking. succes :*

| Stepzzzy a răspuns:

Uneori trebuie sa iti askultzi inima ...altheori trebuie sa gandejthi.uh trebuie sa fi cu kel care te iubejthe nu cu kel care isi bateh joc de tine chiar daca il iub pe al 2'lea baiat...iar el nu te iub nu ai dc sa te pui cu el. fiindca isi va bate joc de tinewinking mai bine punethe cu al 3'lea si inkethul cu inkethull vei prinde nijthe sentimente :X sper ca te'am ajutath :X