| Pysyqtza2012 a întrebat:

sa va povestesc ...eram ieri seara cu amicii si cu un baiat mai mare ca mine cu 2 ani (are 16) la poarta la mine si acest baiat mai mare este indragostit de mine,sau cel putin asa cred,adica ma tine in brate, de mana, imi ia apararea daca cineva se ia de mine.Aseara am mancat niste struguri si mi-a dat mie prima sa mananc si dupa a inceput sa ma sarute pe obraz si sa ma tina in brate.am intors capul si m-a sarutat pe buze dar nu normal frantuzeste...primul meu sarut cu el si ala frantuzeste..acum suntem impreuna si vb si la tel si prin mesaje.Imi face complimente, dar ma si pacaleste:ca de exemplu imi da intr-un mesaj ca nu ma iubeste(el glumimd ca sa vada ce zic si cum reacctionez). Intrebarea e:ma iubeste sau se foloseste de mine?
as vrea sfaturi serioase ce sa fac in continuare?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Se joaca si el cu cine gaseste. Pana la iubire mai e: sau pacalesti sau esti pacalita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi ocupa si el timpul cum poate...

| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Iti zic sincer te iubeste. am trecut prin din astea si eu si s-a aratat cum zic eu

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Te iubeste. dar spune-i sa nu isi creieze un obicei din asta. pentru ca si tu ai sentimente ca si el

| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca ai nevoie de mai multe dovezi, daca imparte ceva cu tine sau ia apararea, asta poate face oricarei fete. Sa vedem in continuare poate nu-i asa cum zic eu.
Pa, pa.

| CrissKity a răspuns:

Daca te-a sarutat e posibil sa te placa.depinde de cat timp a fost! se poate sa nu te mai placa daca v-ati sarutat de mult timp. daca nu cu siguranta glumeste! Noroc! happy