| ingeriinuplang99 a întrebat:

Buna
deci mie imi place de un baiat si inainte aveam impresia ca si lui ii place de mie dar acum nici nu ma mai baga in seama
adica inainte vorbeam dar el nu stia ca eu il plac dar asa simtiam eu, l-am vazut azi si nici nu m-a bagat in seama ca era cu un prieten

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil ti-ai facut o impresie gresita despre el, poate chiar nu e interesat de tine

| plasticstyle a răspuns:

Poate nu te mai place

| Azµre a răspuns:

Dacă te ignoră, nu merită asta e clar...

| MLorand78 a răspuns:

Poate nu te mai place, ii place de alta poate, sau poate ai facut tu ceva gresit dar nu iti dai seama ce, poate ca el nu stia ca tu il placi chiar daca el te placea el credea ca tu nu-l placi si a decis sa te lase balta ca n-are sanse... Am trecut si eu prin ceva de genu de curan. Eu o placeam, ma placea si ea vorbeam in fiecare zi la scoala si prin sms dar ne-am certat (eu am gresit) am recunoscut, ne-am impacat dar dupa nu a mai fost ca inainte

| ingeriinuplang99 explică (pentru MLorand78):

Ini mare rau pentru voi

| AdyHytPower a răspuns:

Poti incerca sa te atasezi de el pe messenger/facebook daca este unul care nu sta toata ziua pe jocuri gen metin2, 4story, cs si altele, trebuie sa te bagi in seama si cand te cheama la o plimbare ceva nu rata ocazia

| ingeriinuplang99 explică:

Scuzati greselile big grin