| UrsuletMicut a întrebat:

M-am bagat intr-o incurcatura mare cu un baiat pe care il plac si il place si cea mai buna prietena a mea : impreuna i-am trimis un biletel (nu conteaza ce scrie) si am scris pe el M pe aman2 ne cheama cu M. Au incercat sa ghiceasca dar tocmai pe mine m-au gasit. Aveam o relatie de prietenie foarte buna cu el si acum nu ma mai baga in seama... Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DdoarEuuu a răspuns:

Cum a spus si (stefania94 ) -Probabil ca te vede doar ca pe o prietena, sau nu se astepta sa il placi, ori ii este rusine, este timid.
Il intereseaza prea mult parerea celor din jur? ....Nu se stie, doar incearca sa invingi orgoliul si sa il intrebi, ce parere are, daca mai vrea sa fiti prieteni ...vezi si tu!
Bafta!

| stefania94 a răspuns:

Doar ce a aflat ca iti place de el, de ce nu te mai baga in seama? Probabil te vedea doar ca pe o prietena, si nu se astepta, sau poate nu te place.

| UrsuletMicut explică (pentru stefania94):

Sunt clasa a 8-a si stiu din clasa a 3-a ca ma place si m-am convins dupa ce am pus intrebarea... Atunci nu vorbea, dar astazi ne muta si sper sa ma mute cu el si sa si voarbeasca cu mine.