| Summerrr_3038 a întrebat:

Complicat. am 14 ani si nu am avut ink un prieten (dar nu asta e adevarata problema). Ma simt singura de la o vreme, neinteleasa, nu stiu ce mi se intampla. Faza e ca mi-a placut aproape 2 ani un tip si "prietena" mea cea mai buna s-a bagat p el(atunci nu m-a deranjat pentru ca deja imi trecuse)insa, mi-a placut un alt tip(ambii tipi erau ca mine in clasa)si prietena mea (desi stia ca imi place d el)s-a bagat si p el...imi placea alt tip(nu prea ne vedeam prea mult) si eram asa entuziasmata cand vb ca el DAR prietena mea tot baga chestii (d genu':m-am int ca el ieri p str sau il bagam eu in seama il baga si ea), acum e tipul asta, in iarna se tot dadea la mine (ma lua d gat, venise ca mine d l sc acasa, ma tot tachina, stateam intr-o zi la geam la scoala si el ma luase d maini si statea mai aplecat spre mine, se tot uita in ochii mei si a venit o profa si ne-a vazut laughing etc)dar eu eram confuza
si totusi prin toate gesturile lui m-a facut sa-l plac insa aceeasi problema PRIETENA MEA, i-a luat nr lui d tel, id-ul +ca el e prieten ca fostul ei iubit si ieseam toti 4 si acum cred ca sunt imp(mi-a sp tata ca o vazuse la str ca un baiat ca scuter si mi-am dat seama ca era el pentru ca nu era nici mess)dar ca ma deranjeaza e faptul ca ea nu imi sp si am vb deja despre el, i-am sp ca imi place d el si mi-a sp ca ei nu ii place d el nu stiu csf.adica mi-a facut aceeasi chestie cu toti baietii d care mi-a placut(nu spun ca a facut ca intentie)si cred ca e mai bine sa ma indepartez d ea (macar asa ma asigur ca nu imi mai ia nimeni tipii care imi placlaughing)dar e aiurea ca am si probleme in familie si nu am nici alti prieteni asa mai apropiaticrying... puteti sa ma sfatuiti csf si daca ati trecut prin asta sa imi pov straight face

Răspuns Câştigător
| Doo a răspuns:

Um nu ii mai spune de cine iti place+comportate indiferenta cu toti baietiiwinking

1 răspuns:
| Summerrr_3038 explică:

Scz era 'cu' in loc d 'ca'