| Eremiaana128 a întrebat:

Buna, deci pe 2 martie am facut o cu iubitul meu pentru prima data, neprotejat, a ejaculat in afara bine-inteles si expre m-am uitat sa vad daca e vreun strop pe undeva, dar nu, a scos o imediat fara sa si dea drumu in mine sau ceva.El are experienta pot sa zic.Se poate pune problema de vreo sarcina? (Am ovare micropolichistice), a si tin sa mentionez ca menstruatia mi-a venit pe 4 martie, exact dupa 2 zile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având în vedere ca ți-a venit ciclul, nu cred

| Cosmin3412 a răspuns:

La orice contact sexual se poate pune problema asta, chiar daca nu a terminat in tine. Dar sunt șanse destul de mici.
Nu se naște un copil asa repede. Unele încearcă ani de zile până reusesc sa rămână însărcinate, altele reușesc fără să-și dea silința. Deci depinde de mai multi factori, nu avem noi răspunsuri sigure. Doar ne dăm cu părerea.
Dar de preferat sa folositi prezervativ la un act sexual normal sau sa faceti doar oral si anal daca vreți fără prezervativ. Sau varianta 2, ia anticonceprionale prescrise de medic.

| Mda01 a răspuns:

Tocmai ti-ai răspuns singură la întrebare, ai avut menstruația deci ești safe, dar "jocurile" de genul nu prea sunt ok...