| Raluca28 a întrebat:

Bunahappy. deci sa trec direct la subiect.in vara.am cunoscut un baiat. n-am putut sta ft. mult la discutii.pentru ca m-a cunoscut chiar cand a plecat de aici(pentru ca aici era in tabara). si nu am vorbit face to face decat ff putin.insa acum vorbim aproape zilnic pe messenger. insa rareori ma baga in seama.mai mult intru eu pe el.si. imi zice ca sunt frumoasa.etc etc. dar. daca sunt frumoasa asa cum zice de ce nu se baga in seama? mereu o fac eu.si ma simt prost.si i-am si spus asta dar a zis ca nu am de ce sa ma simt prost. apoi a inceput sa mai intre el pe mine.dar.pentru o perioada scurta de timp...nu stiu.incep sa tin la el.si.(mentionez ca din vara nu ne-am mai vazut). as vrea sa ne intalnim insa el nici nu pomeneste de asta.si nu stiu cum sa ii zic.cred ca ar accepta daca i-as propune.insa mi-e frica.pentru. ca poate sa ma si refuze.si nu as vrea asta.pentru ca atunci as intra in pamant de rusine.help.pleasesad

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Il poti intreba frumos daca vreti sa va mai tineti legatura si sa va vizitati. Daca ati fost amandoi participanti atunci inseamna ca vrea sa fiti amici. Daca el a fost lider si tu participanta atunci e posibil ca el sa aiba destul de multi din tabara la el in lista si nu vrea neaparat ceva serios. Ti-as recomanda sa faci un pas, doi si apoi sa vezi ce raspunde.
Iti zic aceste lucruri deoarece merg anual in multe tabere si cunosc situatiile

| Raluca28 explică (pentru cuvant):

Mersi pentru. raspunshappy
Sa detaliez putin ce-am scris mai sus. Eram la plaja.si a venit la mine.deci nu eu am fost cea care s-a bagat in seama cu el.el a venit la mine. Si aici in tabara era doar cu cativa prieteni. putini.(nu era o tabara mare (cu scoala sau altceva) ).si mi-a spus ca doar pe mine ma cunoaste din acea tabara (in afara prietenilor cu care era).

| cuvant a răspuns (pentru Raluca28):

Am inteles,
Sunt un am al taberelor vara de aceea am pledat in aceasta privinta. Cred ca problema ar fi ca a vrut sa fie poate in acea tabara cu tine sau sa te cunoasca. A vrut si altceva decat prietenii lui. Provoaca-l la discutii si poate la o intalnire sa mai discutati.

| Raluca28 explică (pentru cuvant):

Mersi mult pentru. sfaturi.