| onegirlintheworld a întrebat:

deci simbata noi facem halloweenul, eu particip si eu nevoie sa ma maschez obligatoriu, avind in vedere ca traiesc la sat, si nu am timp sa plec la oras sa cumpar cite ceva, din cauza orelor, ce imi propuneti sa ma maschez? Dati-mi va rog idee.
Funda!

Răspuns Câştigător
| JasonMcCann a răspuns:

Orice vrei tu! nu trebuie neaparat sa cumperi un costum! este de ajuns sa improvizezi putin.de exemplu, si scoala noastra serbeaza halloweenul duminica si diriginta noastra ne-a zis sa nu dam bani pe costume, pentru ca putem improviza si sa ne iasa un costum frumos