| anonim_4396 a întrebat:

Deci stiu ca prietena mea este pretentioasa la parfumuri, asa ca i-am cumparat unul Armani Code (mov). pentru. ca peste o saptamana este ziua ei.happy
Ma gandeam sa ii mai cumpar o felicitare.
Este bine asa.sau voi ce credeti? happy
Credeti ca-i va placea cadouasul meu?hee hee

Răspuns Câştigător
| doinitza12 a răspuns:

Da sigur ca-i va placea. doar ca nu trebuie felicitare ci mai bine un trandafir fetele iubesc la nebunie florile

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Alex, eu ti-as recomanda sa-i cumperi si o masina!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| IxυυLєţ a răspuns:

Parfumul e super love struck Dar felicitarea ai putea sa i-o pui intr-un buchet de.nu stiu thinking florile ei preferatebatting eyelashes. Ar fii mai interesant, nu? big grin Fundaaa? whistling

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Pai parfumul e ok
dar mai bine iai lua un buchet de trandafiri
sau un ursuletzbatting eyelashes

| dayanalove12 a răspuns:

Normal ca ii va placea. fetelor le plac mult parfumurile,dar nu cred ca va merge o felicitare, mai bine ii cumperi niste trandafiri. fetele iubesc mult florile, mai ales trandafiriibig grin:Xbafta:*

| codrina_8326 a răspuns:

Da parfumul e ok dar felicitarea nu mai bine ii iei un ursulet