| anonim_4396 a întrebat:

Deci un baiat s-a dat la mine in aceeasi zi in care s-a despartit de fosta si zicea ca ma iubeste si de astea. Eu l-am refuzat pentru ca nu prea vreau sa fiu cu el. Dar el nu a parut afectat se comporta la fel cu mine ma tachina si imbratisa in gluma si facea glume perverse legate de mine. Asta pana ieri cand m-a facut proasta si spunea ca nu pot sa fac nimic bine iar azi nu m-a mai bagat deloc in seama nici nu m-a salutat. Tin sa mentionez ca dupa ce eu l-am refuzat au trecut vreo 2 saptamani si el a incercat sa se intoarca la fosta si ea l-a refuzat. Dupa faza asta el a inceput sa se comporte asa cum am mentionat mai sus(ma tachina si de astea). Dar mi se pare ca in timpul asta se uita la fosta care era mereu de fata cand el facea de asta. Imi puteti spune va rog ce se intampla? Nu mai inteleg nimic. OFER FUNDA! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Deci un baiat s-a dat la mine in aceeasi zi in care s-a despartit de fosta si zicea ca ma iubeste''. Înainte să se despartă de fosta, vorbea cu tine, te tachina? Ți-a spus el că tu ești motivul despărțiri lor? Dacă NU face asta doar s-o facă pe fosta geloasă, este o tahtică copilărească imatură (Abordată de adolescenți) i-ar fetele care acceptă sunt naive. Data viitoare gândește rațional și nu te lasa condusă de primul impul în astfel de situați. Ai grijă la aparențe, uni oameni au intenți ascunse. De ce ești proastă că nu a reușit să te prostească? (Pentru a te convinge mai ușor a spus că ''te iubește'') În realitate este doar un adolescent (Ce ''cerșește'' atenție), înloc să se gândească cu ce a greșit în fosta relație de nu mai funționează și cum ar putea s-o recucerească pe fosta într-un mod mai interesant/frumos el joacă la 2 capete, dacă îl primește fosta va renunța la tine. Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi-a spus ca sunt motivul despartitii dar vorbea cu mine(oricum eram prieteni buni inainte) si uneori ne mai tachinam.(asta de cand s-a mai distantat de fosta)

6 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

E un terminat.Nu mai vorbi cu el.

| ROberrt86 a răspuns:

Pai.Daca mereu e fosta langa el cand face asta..Probabil,vrea sa o impresioneze ca sa se 'intoarca' la el.
Sau. Poate face asta pentru nu a crede 'fosta' ca se da la tine.

| anonim_4396 explică (pentru ROberrt86):

Deci nu exista si varianta ca ma place nu?

| ROberrt86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Huh.Poate fi si varianta asta.Dar. Daca spui ca doar cand e fosta pe langa el vorbeste urat cu tine.

| anonim_4396 explică (pentru ROberrt86):

Spuneam ca el ma tachineaza si asa cand e fosta pe langa el dar da m-a si vorbit de rau o data cand era ea pe acolo si a auzit.