| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat zicea mai demult ca ma place si ma iubeste de mult timp dar eu l-am refuzat. (Asta fiind in aceeasi zi in care el s-a despartit de fosta). Zicea ca ma iubeste si ca de mult timp vrea sa imi spuna asta dar eu nu am vrut o relatie. Dupa ce l-am refuzat s-a comportat foarte ok. Ma tachina vorbea cu mine si de astea dar am auzit ca a incercat sa se intoarca la fosta care l-a refuzat si ea. Cu ea in schimb a fost mai rece si nu a bagat-o in seama mult timp. In schimb am fost la o petrecere si cand ea statea cu mine, el venea si ma gadila sau ma imbratisa in gluma dar azi i-am auzit pe el si prietenul lui cel mai bun spunand ca eu doar invat si nu am treaba cu sportul ca is tocilara dar in clasa cu toti de fata eu i-am cerut o rigla si el a zis ca imi da daca il sarut (eu i-am aruncat asa o sarutare gen cu mana) si in alta zi (tot cu toti de fata) a zis ca sa il sarut pe 1 leu. Eu am refuzat normal. Faza e ca mereu cand se comporta frumos, toti sunt acolo chiar si fosta dar am auzit ca ma vorbea de rau prietenul lui. (Eram la sport si eu am comentat ceva de prietenul lui si el a sarit sa imi spuna ca sunt vaca proasta si c..va iar el nu mi-a luat apararea ci m-a vorbit si el de rau). Cand el m-a vorbit de rau fosta nu era acolo. Ce credeti ca se intampla? Va rog mult sa ma ajutati ca nu mai inteleg nimic.( apropo eu sunt o buna prietena a fostei). Ofer FUNDA! multumesc mult!

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Treci odata peste, nu te-ai plictisit deja de el si de prostiile lui?
Daca nu, baga-te intr-o relatie cu el si aia e, sa vezi pe propria piele ca nu-i pasa de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i pasa de tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci eu sunt doar un pretext sa isi raneasca fosta sau de ce se comporta asa? sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, poate ii place de tine (atractie fizica), dar doar atat.

| NAT0 a răspuns:

Dacă mă săruţi îţi dau un leu.laughing))))