| Selenamontoya a întrebat:

Bună,deci vorbeam cu un prieten și băiatul pe care îl plac a trecut fix în momentul ăla pe lângă noi și l-a salutat pe băiatul respectiv îi timp ce zambea Faza ciudata e ca omul nu îl saluta mai niciodată, efectiv cu câteva minute înainte stateau unul lângă altul și nici nu se băgau în seama.Așa...Și când s-a întors prietenul meu mă îmbrățișa și el se holba la noi în special la mine și avea un zâmbet ciudat parcă forțat, efectiv zambea și se holba. Ce credeți ca e cu el?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu credem ca-i nimic, trecea pe acolo si atat.

| laurasandu a răspuns:

Probabil te plac amandoi =)

| Selenamontoya explică (pentru laurasandu):

De ce se holba când mă îmbrățișa si se uita la tip și zambea întruna?