| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata. Am o intrebare personala laughing oare pot face sex daca nu am penisul decalotat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca actul sexual poate fi intretinut si cu un penis care este afectat de boala numita fimoza. Insa calitatea sexului de obicei este afectata de senzatiile neplacute sau chiar dureroase pe care le simte barbatul in timpul acului sexual. De asemenea in permanenta exista posibilitatea ca in timpul actului sexual sa se produca o decalotare fortata si astfel penisul sa fie afectat de asa numita parafimoza, o situatie extrem de grava si neplacuta, fiindca de regula parafimoza se poate rezolva, elimina/vindeca numai chirurgical in regim de urgenta. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Vazand raspunsul lui Corbulalbrosu, mai bine cheama-ne pe noi sa te ajutam (numai in cazul in care vrei sa faci sex cu o tipa)

| Emilian65 a răspuns:

Da, dar in timpul actului sexual, vei avea dureri la penis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult, guys! Asta e, atunci! Voi simti durere?‍♂️