| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua TPU!

Am o problemă! Am fost într-o zi prin parc cu un prieten și în acel parc erau câte o filigorie și într-o filigorie erau 2 fete frumoase, le chema Adriana și Alexandra, și eu prima dată m-am uitat la Adriana, iar la Alexandra nu prea așa cum m-am uitat la Adriana și am stat, am vorbit una alta și după am plecat. Și după o lună eram tot cu prietenul meu, eram cu bicicletele, eram pe malul unui râu lângă un copac stăteam jos și admiram peisajul la noi în oraș și după vreo 15 minute am văzut că vin 2 fete la noi și era Alexandra cu o altă fata și noi am stat jos și Alexandra a zis, cine îmi dă o îmbrățișare? Si am zis că eu, dar prietenului meu nu a putut să-i dea pentru că el avea iubită și se temea, pentru că iubita prietenului meu, i-a spus că, tu când vei fi prins in oraș am să trimit fete să văd dacă te dai la ele sau nu, așa că m-am ridicat de jos să îi dau eu îmbrățișare și Alexandra a zis, ai iubită și eu am zis că nu și nu mai știu ce am mai vorbit și am întrebat-o dacă are Facebook sau Instagram și ea a spus că are dar nu de dat. După ce a zis asta că are dar nu de dat m-am simțit nasol și după câtva timp am dat de Alexandra pe Snapchat și i-am spus dacă vrei să ieșim prin oraș la o plimbare una alta, mai vorbim și să ne cunoaștem una alta și i-am mai spus că-i fac cinste cu o shaorma sau o pizza sau un suc, i-am zis că ea nu trebuie să aducă bani, pentru că treaba este rezolvată și ea a zis că nu știe. Chestia asta înseamnă că nu, pentru că am mai pățit și nu m-am văzut deloc cu fetele anterioare, mie mi-a plăcut de ea când a venit acolo la noi la copac, după aia am trecut pe langa ea prin oraș, eu am salutat-o și ea nu m-a salutat înapoi și nu m-ă băgat în seamă, s-a prefăcut că nu mă vede și după un timp prin oraș am văzut-o cu un băiat de mână și s-au sărutat și i-a stat în poală pe bancă și m-a durut foarte tare, am simțit că împușc de supărare, nu am mai știu ce să fac. Nu am noroc deloc la fete, mă simt distrus fată de alți băieți.

Dau funda pentru un răspuns bun

Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O prostie de intrebare, nu te plac fetele si ce daca, nu esti singurul mai su nt cazuri ca ale tale dar nu se plîng pe TPU, degeaba te plîngi aici ca nu ave m solutii, tu singur trebuie sa o gasesti dar asta presupune rabdare sa ai bani sa arati bine sa stii sa vorbesti cu o fata, ca de sex ele sunt satule numai cauta sex, ele cauta stabilitate financiara emotionala daca astea nu le ai la 21 de ani nu o sa le ai niciodata.

| sierra1 a răspuns:

E o poveste destul de incâlcită... dar care-i intrebarea?

| Goete a răspuns:

Tie oricum iti placea de Adriana nu de Alexandra, ce te schremi atat cand Alexandra a intrebat cine ii da o imbratisare, o astepta de la prietenul tau, e clara treaba nu ti-a dat nici contactul ei nici n-a acceptat invitatia ta. Nu e clar?

| FredericChopin a răspuns:

Salut deci am o intrebare daca se permiti la aceasta intrebare a ta Adriana si mai cum o chema? pe fata?

| denidenisa2139 a răspuns:

Doamne feri, lasa-le pana la urma=)vb aia "Pe mine stiu ca ma iubeste Dumnezeeeeu"=)