| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața.

Am o problema.

Vorbesc cu niște fete de la mine din oraș, cu vreo 4 și normal ele vorbesc frumos cu mine și sunt amabile cu mine, dar problema este ca numai eu le dau mesaje și ele nu îmi dau deloc de exemplu, ce faci, cum mai ești și multe altele, doar eu le dau mesaje și din acele 4 fete îmi place de una și am zis dacă vrea sa ieșim la un suc ceva. Nu mai știu ce am zis și ea a zis catre mine, nu știu sau poate, sau vedem și am inteles-o ce a spus si nu am mai vorbit cu acele fete de o săptămână și le-am văzut pe fete prin oraș și le-am salutat, la fel și ele pe mine, dacă eu nu le salutam prin oraș, va zic ca nici ele nu ma salutau.

Care ar putea fi problema?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nici o problemă.

| dullcat a răspuns:

Buna.Toate 4 sunt prietene? Probabil te ignora fiindca considera ca nu esti serios.

| anonim3247 a răspuns:

De ce ele nu îți dau mesaje? Că discută cu încă 10 - 20 de băieți ca tine.

| anonim3247 a răspuns:

Cum discuți tu cu 4 fete în același timp așa discută și ele cu 10 - 20 de băieți în același timp.

| anonim3247 a răspuns:

Vezi că ăla care a răspuns și e avertizat a mai făcut un cont și cred că a fost banat de tot.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Auzi, tu esti prost sau te prefaci?

| AdioTPU a răspuns:

Observ că pui întrebări cu aceași tematica repetitivă. Că să fiu scurtă și la obiect: tipele acelea NU sunt atrase de tine așa cum ți-ai dori, nu exerciți atât de mult interes pentru ele, mai ales daca te arăți prea disponibil. Fetele evita un tip care se arată prea disponibil, perepandu-l a fi disperat iar asta e un mare turn off pentru ele.

| Fonk a răspuns:

Nu le dai atenția necesara sau atentia ta e un pic ciudata.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Esti un caz pierdut la cate sfaturi ai primit nu vrei sa bagi la cap, la fel si ala care ti a raspuns mai jos e tot pierdut, ala e mai grav ca are probleme psihice

| Mda01 a răspuns:

Nu ești pe placul lor, dacă erai îți ofereau mai multă atenție, mai încearcă și poate schimbi ceva prin propriile actiuni