| AndreySomeone a întrebat:

Am un ciobănesc german si s-au intamplat niste chestii foarte ciudate. Acum doua zile (joi noaptea) cainele meu a inceput sa maraie la mine, am stat putin cu el, am pus lumina pe el si s-a calmat. Azi noapte a inceput sa latre la ai mei cand i-a vazut, respectiv azi dimineata, iar acum s-a linistit. As vrea si eu niste pareri.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Este posibil să fii simțit un miros ciudat pe voi, poate ați fost pe undeva sau ați interacționat cu persoane pe care el nu le cunoaște, câinii se bazează mai mult pe miros, degeaba te vede că el trebuie să confirme cu nasul prima dată.

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu suporta mirosul de alcool!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreySomeone explică:

Niciun alcool frate. *haha*, scuze, uitasem sa rad

| Haidau_Nora_1995 a răspuns:

Si l-amine s-a intamplat sa ca atunci cand ma intorceam tarziu acasa sa latre caine la mine dar cand ma apropiam ii trecea. Nu e nimic?