| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ma aflu la o cabana cu gasca si incerc sa ma adun deoarece am dormit foarte agitat azi noapte. Ieri unul din tovarasii mei si-a cerut iubita in casatorie de fata cu toti. In gasca se afla si amanta. Cand a avut loc cererea de casatorie, dupa ce iubita a zis da, amanta a luat-o razna, a inceput sa urle si sa sparga lucruri si sa tranteasca. O galagie a facut ca au inceput cainii sa latre si sa iasa in strada. Am reusit sa o calmam apoi a plecat acasa. Viitoarea sotie inca nu s-a prins care e motivul pentru care a reactionat asa.Ce ati face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Nu as cere in casatorie pe nimeni, se poate trai si asa foarte bine.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu as cere in casatorie. Mai corect as fi sa le zic la amandoua contract temporar de relatii sexuale sau stam toti 3 in acelasi pat ne.o bagam in gauri limbi rasete etc. Cum sant cateva cazuri surori gemene cu acelasi barbat sau cuplu casatorit cu inca 1 femeie stau impreuna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum ce ai face? Ai văzut o întâmplare de viață. Așa e viața, cu lucruri sparte. Dacă le pe vrei toate perfecte, le găsești sus la poarta raiului, unde paște turma Tatălui.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru sadrian46):

Linul-i lin si iarasi lin, bate vantul cat e lin frunza verde de macrin

| Crackman a răspuns:

Da

| isemilia a răspuns:

Daca as fi fost colegul tau nu as fi facut niciuna din astea, daca as fi fost sotia as fi intrebat-o pe amanta ce a patit si dupa m-as fi despartit de sot, daca eram amanta nu reactionam asa si nici nu as fi vrut vreo legatura cu sotul, iar daca as fi fost o simpla spectatoare probabil m-as fi simtit prost si as fi incercat sa o calmez pe amanta.

* Daca eram in locul oricui de la cabana (mai putin al tau) in viata reala nu as fi mers cu tine la o cabana, iar daca eram tu m-as fi oprit din imaginatul intamplarilor dubioase cu soti si amante.

** Tin sa te felicit, (probabil) in numele intregii comunitati TPU fiindca ai evoluat si (cred) ca ne-ai redat speranta in umanitate : Ai pus o intrebare in care ai cuvantul cabana, fara sa folosesti structura " tipa sexy si single ". Bravo, suntem mandri de tine!

| Saiko10 a răspuns:

Este clar ca esti doar un troll, dar daca ar fi real naspa pentru toti,

| Lusiaa a răspuns:

As spune sa nu i spuneti fetei cerute.Dar merita sa stie... daca a inselat o o data o sa o mai insele, si sa se casatoreasca cu asa ceva..saraca.

| 400001365 a răspuns:

Ce sa facem ne traim viata in continuare

| hitlerflorea1 a răspuns:

Hatz gionule skrr skrr