| radu9991 a întrebat:

Buna dimineata. Stie cineva un site de intalniri gratis, fara plata la mesaje sau adaugare prieteni?

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, foloseste-ti Facebookul personal sau Instagramul si pune acolo ca esti deschis pentru oricine vrea sa se intalneasca cu tine!

Fiindca site-urile de dating nu sunt gratuite, nicaieri.

| radu9991 explică (pentru Violleta2022):

Am Incercat cu Facebook, am renutat la el, pe instragram nu ma baga nimeni in seama, am single trecut. Eu caut un site de matrimoniale gratis fara plata, daca se poate sa ma ajuti?

| Violleta2022 a răspuns (pentru radu9991):

Nu exista site de matrimoniale gratis!

Fiindca acolo se aduna informatie despre fiecare: varsta, inaltime, caracteristi ect si nu sta nimeni sa dune si sa faca o baza de date, pe gratis!

| radu9991 explică (pentru Violleta2022):

Nasol. Atunci cred ca o sa raman singur pe viata. Iti multumesc mult de informatii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru radu9991):

Nasol este doar daca esti prost, ca fete se gasesc cu miile, trebuind doar sa iesi din casa si sa le vezi, sa le vorbesti...

Fete sunt peste tot: la scoala, la munca, la statia de autobuz, in magazine, la cafenea, restaurante, cinema, la biserica, la cinea, printre vecine, colege de munca, samd

| radu9991 explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt prost, sunt timid si retras, si nimeresc numai femei care sunt insurate din cauza religiei, lesbiene sau femei care nu ma plac, intr-un cuvant sunt ghinionist.

| radu9991 explică (pentru Violleta2022):

Un singur lucru am de spus. Religia distruge tot.

| Violleta2022 a răspuns (pentru radu9991):

Nu are nici o treaba religia cu incapacitatea ta de a lega o prietenie cu o fata!

Asta tine de caracterul si inteligenta ta!

| Violleta2022 a răspuns (pentru radu9991):

Nu esti timid deloc, odata ce aiici vad ca ai destul tupeu sa raspunzi unei femei!

Nu exista ghinion, doar prostie, cand stai numai online si te plangi, in loc sa IESI AFARA in viata reala, unde eintalnesto oameni, unde eti-ai putea face o relatie reala.

Nu te mai plange degeaba, ca nu te poate ajuta nimeni pe pamantul asta daca nu iesi afara in viata reala si nu inveti sa deschizi gura, ca sa discuti cu o fata.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru radu9991):

Femei maritate nu însurate, însurat este termen adresat barbatului casatorit, femeie casatorită sau măritata, numai cauta site de matrimoniale ca dai peste prostituate nici o femeie sanatoasa la cap si cu o conduita morala nu isi face site de matrimoniale sa o agațe toti obsedatii, prostituatele da, cu asta se ocupă fac sex pe bani cu oricine nu conteaza ca esti timid virgin rusinos sau urît, ele o fac pe bani nu din iubire. Iar pe bani ele se culcă cu oricine.

| Iluzionistul69 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asa este toate siteu-rile de matrimoniale sunt pline de kurve, iti zic din propia experienta ca nu gasesti nimic serios acolo si dai si banii degeaba pe abonamente la ei, numai panarame gasesti acolo pe bani nu "gratis" toate sunt niste porcarii... (sentimente, B2, cupidon, matrimo, etc...)

| Scarecrown a răspuns (pentru Violleta2022):

Cand v-ati luat ultima oara pastilele? Sincer acum.

| PedoBarbie a răspuns:

Dating.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA -sentimente.ro este GRATIS pentru tine.

- îți faci cont și NU plătești ca să dai mesaje la femei

- pui o poză cam cum e ăsta cu tine ÎMBRĂCAT ca ăsta

https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2021/09/politist-sb.jpg

- PRIMEȘTI - SUTE și SUTE de mesaje de la femei că se și BLOCHEAZĂ căsuța de mesaje și trebuie să dai reîncărcare pagină ca să intre mesajele întregi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instagramul

| just4ubr2015 a răspuns:

Badoo sau matrimoniale.ro

| just4ubr2015 a răspuns:

Matrimoniale.ro sau tinder

| Scarecrown a răspuns:

Tinder, Bumble, Hinge, Badoo

| BriceagAntonio a răspuns:

/ban la viata

| Marian_Badeci_1982 a răspuns:

F.dating,e un site din toată lumea inclusiv România