| zanabuna a întrebat:

Buna din nousadce parere aveti despre lucrul asta?

i-am zis la pr meu sa intre si el pe mess sa ne vedem la web pe la 20.30...dar el."pai joaca steaua, este un meci f important si trebuie sa ne uitam la el.ne vedem maine pe web k trebuie sa ma uit la el.asa ma mai relaxez.sad

el"luni si marti m-am rugat de tine si nu ai vrut sa ne vedem, in seara asta nu mai pot eu.va dati seama cum m-am simtit.imi venea sa plang de nervi.

acum 7 luni jum cand eram la inceput se comporta altfel cu mine, chiar daca era meci imi dadea web, cand era pe stadion vb cu mine prin mesaje...insa acum nu mai este asa.
ma gandesc si la faptul ca poate are pe altcineva,,, dar el imi spune ca ma iubeste si multe faze de acest gen...

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu are pe cineva, dar nu mai face eforturi sa te seduca. Orice relatie ajunge in momentul asta, de altfel e momentul cel mai bun al relatiei, cand partenerii au o viata normala si in afara cuplului, nu mai fac eforturi sa para mai buni ca sa-si seduca partenerul.
Sincer, e foarte normal sa-l lasi sa se uite la meci, mai ales ca intr-adevar era foarte important meciul. Si apoi zici ca te-a rugat luni si marti si nu ai putut tu. Sunt sigura ca ai avut motivele tale, dar asa cum el ti le-a respectat, asa e normal sa i le respecti si tu.
Uite, cand sotul meu vrea sa se uite la meci si eu n-am chef sa stau langa el (de obicei, adica), ma duc la bucatarie si fac ceva bun, o prajitura sau o mancare pe care stiu ca si-o doreste. Asa incat, la sfarsitul meciului ii dau din bunatatea facuta de mine, el e foarte fericit, multumit ca s-a uitat la meci si a fost si rasfatat de nevasta si totul se termina cu o seara romantica si o noapte pasionala.

| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie sa crezi ca are pe altcineva, ai mai multa incredere in el, asa sunt baietii cu meciurile lor, daca e cu tine inseamna ca te iubeste, bafta.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti ca are pe altcineva... poate ca a vrut sa ti-o intoarca cu aceeasi moneda pentru seara in care l-ai refuzat si tuwinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai cum nu ai putut tu sa te vezi in seara asta cu el pentru ca banuiesc ai avut ceva probleme, poate asa a fost si el...si faza cu meciul nu mi se pare ceva iesit din comun...fiecare sunteti liberi sa faceti ce vreti...incearca sa fii mai toleranta happy

| oz a răspuns:

Pai tu vrei sa danseze pe sarma? cum el face sacrificii... poti sa faci si tu...cum el iti dadea mesaje cand era pe stadion... da-i si lui mesaje cand se uita la meci.Nu domne...numa' el...

| Eu4EverX a răspuns:

Asa sunt toti crede-ma!

Meci, meci meci si meci angry si uita de tine nu neaparat pentru ca nu te iubescte ci pentru ca sunt mai nepasatori incerca sa faci si tu la fel...

| dydy22 a răspuns:

Sincer cred ca s-a plictisit de tine, multi baieti fac asta la inceput, poate o avea si pe altcineva nu stiu ce sa iti zic pa pa o zi buna in continuare

| Instinkt a răspuns:

laughingrolling on the floor nu are pe nimeni acu ca a trecut timp vrea sa mai aibe si el timp liber nu trebuie sal sufoci mai ales daca e varsator pur si simplu e cu tine te iubeste dar nu vrea sa fie sufocat nu poate sati dedice tot timpul tie aprop si eu am facut la fel joi cand a jucat dinamo deci ca final de raspuns nai de ce sa-ti faci teama si incearca sai lasi mai mult spatiu

| alexdop21 a răspuns:

Oooo ghici ce, nu cred ca are pe altcineva, dar poate ca tu nu intelegi ca nu poate, tu de ce nu ai putut serile trecute? Te gandesti numai la tine, esti usor egoista. De ce nu vrei sa il intelegi si pe el ca nu poate intra pe mess, si ca poate chiar vrea sa vada meciul ala.

| cris82ro a răspuns:

S-a casatorit cu fotbalul. microbistii si microbistele ar trebui sa se cupleze doar intre eilaughing asta e boala curatalaughing Gata fata se termina usor usor intre voi, te neglijeaza. tu nu vezi?

| AllenTJ a răspuns:

Poate trebuie sa ii lasi si lui spatiu... e normal, iesi cu prietenele tale in oras, poate are si el nevoie de liniste

| dya_4589 a răspuns:

Pai poate doar vroia sa se uite la meci... si poate esti putin egoista. Nu e cazul sa treci la masuri extreme ca nu a vrut sa intre pe mess laughing, bine daca povestea se repeta sau comportamentul lui se "inrautateste" atunci da

| paul0013 a răspuns:

Ok. poate are si el probleme...nu ai observat daca e stresat sau de astea... daca observi acest lucru incearca sa aflii care e problema...mai are omu' si zile mai grele... dar daca o sa se repede 1 luna cam acest comportament inseamna ca ori are pe altcineva ori s-a plictisit...
bafta

| stefytm a răspuns:

Dar tu de ce nu ai putut luni si marti sa te vezi cu el...acum isi ia revansa sa simti si tu ce a simtit el luni si marti:-p! sorry dar si eu la fel as face

| valy07kdpv a răspuns:

Vrey sa-ty dea atentye numay tye dar tu pe el de ce nu al antelegy?
nu ty se pare ca al ty sub papuc?
fy putyn may antelegatoare
daca are? cand se uita la un mecy?
are... o mie de dracy
aya are
lasa-l may moale ca ay sa-l pierzy
ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu iti fa griji... sigur te iubeste stai linistita... sti uh cum sunt baietii astia cu fotbalul lor oh go on... ai incredere in el si totul va fi bine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are pe altcineva. Eu cred ca se simte sufocat de tine. Incearca sa ii dai putina libertate... iesi cu prietenele, cheama-le la tine acasa sa va uitati la un film etc. Si sa iti mai zic cv... pentru baietii un meci e cel mai important.

Bafta multa:*

| materialistgirl a răspuns:

Stai linistită. Si al meu era asa... dar cand mai erau meciuri importante nu il deranjam. Nici mie nu mi-ar convenii sa ma sâcâie cu mesaje cand ma uit la un film sau ceva de genu