| anonim_4396 a întrebat:

Hey! scuze categoria :"|Prietena mea[ de care ii place de X, am mai pus intrebarea anterior] spune ca X [baiatul de care ii place] spune ca tine la ea ca la o sora si ca ii este draga, are incredere, etc si la un momendat el ii spune ca o iubeste si si prietena mea spune ca si ea il iubeste. dar X[baiatul de care ii place] tot timpul vorbeau, dar de la un timp s.au certat foarte tare si el i-a spus ca nu are incredere in prietena mea si ca o uraste.[Asta s. a intamplat dupa ce prietena mea vorbea cu prietenii ei si nu mai prea vb cu el] ACUM el [de fapt mai demult este poveste asta] ii tot cerea bani. ea ii tot dadea iar la un momendat s.au certat iar sinu am mai vb. S.au impacat din nou si baiatul vrea sa se impace cu a doar daca il ajuta cu niste bani sa isi plateasca o factura :"| iar acum el o tot suna si ii spune" te iubesc, scuze ca m.am purtat asa straight face! Nu stiu ce sa inteleg din asta straight face El doar profita de ea sau tine la ea si a da El a spus ca este singura care il ajuta, nimeni nu il mai ajuta, decat ea. Imi spuneti va rog frumos ce este >? Profita de ea sau o iubeste >? straight face Dau FUNDA PROMIT :*:*:* (: xdd

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Eu cred ca doar profita de pe saraca copila! profita pentru ca vede ca il iubeste si ca ar face orice pentru el!
daca intr-adevar vrei sa-ti ajutzi prietena cel mai corect mod ar fi sa-i arati ca intr-adevar isi bate joc de ea si ca cel mai bine ar fi sa rupa orice prietenie cu el! isi face rau cu mana ei!

soothe
| soothe a răspuns:

Nu da nici o funda! de ce nu esti mai organizata in gandire si in scris ca nici nu pot sa te urmaresc; ia-le pe toate usor si daca iti organizezi bine gandurile, "prietena" (adica tu) ai sa gasesti o solutie - traieste-ti viata, nu astepta solutii de la altii!

| Euu_1574 a răspuns:

E foartee clar ca profita! Sper ca ti-am fost de ajutorwinking :*