| obsession_9032 a întrebat:

Buna din nou! ieri am facut un test de sarcina "minut" care a iesit negativ.totusi sunt ingrijorata deoarace nu mi-a venit. iar burta ma doare. posibil totusi sa fiu? sunt 3 saptamani de atunci.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intotdeauna un test de sarcina trebuie repetat. Nu stiu ce intarziere ai, dar ea trebuie sa fie de minim 7 zile pentru ca testul sa fie concludent. Oricum, durerea de burta nu e semn de sarcina, mai degraba semn de sindrom premenstrual.

| LoveAngel223 a răspuns:

Mai incerca sa faci un test de sarcina sau poti sa mergi la un ginecolog.

| obsession_9032 explică:

Am uitat sa spun ca mi s-a intarit burta. ceea ce iar ma sperie. ce simptome sunt in primele saptamani de sarcina?