| izabelaAna a întrebat:

crying buna din nou straight face ieri nu am putut sa petrec in nici-un fel fostul meu prieten s-a bagat cu mine in seama pe mess si m-a facut sa plang.toata ziua nu am mai avut chef de nimic ...acum iar a inceput sa-mi zica sa ne impacam si ca vrea sa ma vada ca el stie ca nu-l iubesc pe prietenul meu si mai bine ma intorc la el...crying de vreo jumatate de ora plang straight face si tot plang straight face

dc nu ma lasa in pace...stiu ca daca ne impacam tot aceeasi bataie o s-o iau tot asa o sa fie crying si totusi nu pot sa nu-l mai iubesc straight face

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

Nu mai plange! Nu merita! Deschide ochii! Nu te lasa in pace pentru ca e un idiot de aia! Nu regreta nimic! O fi gasit una pe care nu o poate bate si s-a intors la tine! Cum poti sa-l iubesti dupa tot ce ti-a facut? Sa dea in tine! Eu l-as fi parasit de prima data! Unde-i demnitatea ta? Nu, nu si nu! Javra ordinara! Atat pot sa spun! Te distrugi pe tine! Sunt mii si mi de fete aflate in situatia ta dar tu esti norocoasa ca ai putut scapa din ghiarele lui! Deschide ochii! Sunt femei care au procedat la fel s-au intor sa o javra ca el si ce fac? Sufera si sufera din cauza lor! Tu vrei sa iei bataie toata viata? Nu! Nu te lasa pacalita de cuvintele lui dulci si de parerile lui de rau care nu sunt adevarate! Daca te iubea nu indraznea sa dea in tine! Si avea grija de tine ca de ochii din cap! Doar atat spun : deschide ochii... nu-l lasa sa te mai pacaleasca o data...cat de greu iti vine tie. nu-l lasa.
Te distrugi tu! Lui nu-i pasa-l doare fix in cur de ce simti tu.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Singurul motiv pentru care plangi e ca nu stii sa-i dai ignore!
Ai reusit,numai tu stii cum,sa iesi dintr-o relatie care te chinuia si te umilea,ti-ai revenit,ti-ai gasit un nou prieten,viata ta e pe calea cea buna!
De ce ii permiti sa intre iar in ea?
Asa cum ai putut o data sa-i spui AJUNGE,asa poti s-o faci si acum,nu ai nici un motiv sa plangi!
Baiatul asta se bucura ca are in tine,pe cineva mai slab ca el,pe care-l putea lovi si jigni,ori de cate ori dorea,ii dadea senzatia ca e si el cineva! Acum ca te-a pierdut,nu reuseste sa gaseasca o alta victima si incearca sa te recastige.
Este imatur si putin la minte crezand ca,prin forta fizica si umilindu-i pe ceilalti,poate fi cineva!
Fereste-te sa-l mai tii de vorba, cauta butonul "ignore" si foloseste-l!
Si vezi-ti de viata ta linistita si frumoasa, fara lacrimi!happy

| gygeana a răspuns:

Daca te-a atins si cu o singura palma peste fata nu are rost sa ii mai vorbesti.Acea persoana dupa parerea meaa est un retardat.E imposibil sa iubesti o persoana care te injoseste in ultimu hal.Am avut o prietena care a trecut prin ce aai trecut tu numa k la ea a fost mult mai rau cand i-a cerut sa se desparta de el o ameninta cu pistolu daca ieshea pe usa nu ezita sa o impuste. Stai linistita langa acutalul tau prieten si invata cum sa fi apreciata si iubita orice fata merita asta nu sa stea langa o persoana frustrata care se poate impune numai prin violenta. Succes

| ReiVaN a răspuns:

Daca te.a batut ala nu merita sa mai dea macar ochii cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n-ai auzit de butonul ignore?! Chiar trebuie sa vina cineva sa-ti spuna ca trebuie sa tai orice contact cu el?

| RaMyDeea a răspuns:

Pune pe pauza ai spus bataie? Ooo mai bine lasa. Sunt sigura ca ati avut momente frumoase dar gandeste-te la momentele care ai suferit fara sa le meriti. Il iubesti dar el te iubeste? Asta nu e normal, A avut atatea sanse sa se schimbe si nu a facut-o. De cate ori te a vazut ca suferi si el nu a schimbat nimic in comportamentul lui. Sfatul meu treci peste iar fericirea nu e sa te complaci in situatia care esti deci asteapta si va sosi baiatul care sa te apreciezewinking