| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am 13 ani, in clasa mea este o fata, si imi place de ea dar nu stiu cum sa-i zic asta sau sa ii arat intre 4 ochi. Pot sa ic ca ma inteleg destul de bine cu ea, uneori nu ne prea intelegem (stam in aceeasi banca :X ) o plac dar nu red ca ea ma place pe mine, Help please! fundita LA ORIZONT, bineinteles daca descopr cu se da laughing) Vreau un raspuns cat mai rapid

4 răspunsuri:
| elenaaaaaaa a răspuns:

Parerea mea ar fi sa-ti faci curaj so intrebi, sa vorbiti doar voi doi e mai bine asa.

| anonim_4396 explică (pentru elenaaaaaaa):

Nu este chiar asa simplu, sunt sigur ca va rade. Dar poate va intelege sad

| elenaaaaaaa a răspuns:

Daca nu incerci no sa vezi rezultatul

| anonim_4396 explică (pentru elenaaaaaaa):

MS MULT, ai nevoie de DISLIKE straight face