| Izma a întrebat:

Buna din nou TPU! M-am gandit mai bine si vreau sa o fac cu prietenul meu big grin, mi-am dat seama cat de mult il iubesc si chiar merita.

Deci pentru ca va fi prima data whistling... Doare rau?laughing curge sange mult?

Amatorii de raspunsuri aiurea... va rog frumos dati cu spray de mers >big grin

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Pai cu durerea depinde de persoana dar si de organism la fel este si cu sangele.Depinde de grosimmea himenului.1 din 3 femei se nasc fara himen (nu e o boala) la altele li se poate rupe in timpul unui sport de exemplu cans faci spagatul se poate rupe (desigur ca nu tot timpul dar sunt exemple si exemple). Daca esti foarte excitata (ceea ce iti recomand un preludiu foarte lung insotit de atingeri atat tandre cat si perverse de sarututi si muscaturi in zona gatului a abdomenului (atentia nu vrem ca partenerul sa ajunga muscat la spitallaughing)) iar cu cat vei vi mai excitata durerea va fi mai mica.Sange? Cum am zis depinde de persoana si de organism de exemplu mi-e nu mi-a curs deloc la alte prietene le-a curs numai un pic la altele mai mult (nu iti imagina ca va curge cu galeatalaughing)).aa si cel mai importanat PROTEJATI-VA de fiecare data. FUNDA?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Acum depinde de fiecare fata, pe unele le doare pe unele nu, le curge/nu le curge.La unele fete himenul nu se rupe din prima.Pentru mai multe detalii citeste aici despre deflorare:
=>http://ro.wikipedia.org/wiki/Himen
Sper ca te-am putut ajuta, multa bafta.(daca nu te superi as vrea sa stiu cati ani ai).
Funda?

| cupcake02 a răspuns:

Nu doare la toate la fel, iar sange, iarasi, nu curge la toate la fel. Poti fi foarte norocoasa si sa scapi de durere si de sangerare in cateva clipe sau poate sa fie prea dureros ca sa mai continuati. Depinde mult si de el si de cat de bine te simti cu el. Si nu uitati de protectie in niciun caz! Bafta!

| Pysu a răspuns:

Daca o faci prima oara nu trebuie neaparat sa doara tare, depinde cat de excitata esti, iar sangele nu curge mult. Acum depinde de organism, la unele fete nu curge sange. Succeswinking si iubiti-va mult in continuarewinking fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| emima a răspuns:

Mie nu mi-a curs sange iar de durut depinde si de partener daca stie cum sa te ia

| Gabriel1 a răspuns:

Curge miere..."spray de mers"( laughing )
Esti din 2 Ianuarie pe TPU si nu ai citit macar o povestioara din zeci de mii? Ma mir...

| DeathIncarnate a răspuns:

Fi curva lui=)

| degette_1911 a răspuns:

Durutu vine doar daca o faci cu un cal sau prost. Te gandesti ca`ti va curge mult sange? Hmm dar cand sangerezi 5 zile si nu mori cum este? PS: Barbiiie95 u este o enciclopedie, u crezi ca totul este ca la carte?

| antoniaaaa a răspuns:

Bun ultimu raspunslaughing))

| Roby_3413 a răspuns:

Nu te supara dar cati ani ai?

ar fi bine sa te gandesti bine inainte sa faci acest paswinking