| MyNameIsANONyM a întrebat:

din start zic ca nu stiu bine ortografia romana.sunt de alta nationalitate.sa incep cu inceputul.am 17 ea 13 ne-am intalnit opt luni, in comparatie cu alte fete ea e cu mult mai dezvoltata atat fizic cat si moral ea e o fata din cel mai inalt nivel eu sunt pe aproape din cel mai inalt nivel,*asta dupa criteriile fizice* dupa a 3 luna de intalnire ne-am culcat, ea era virgina, eu sunt tipul de baiat care are relatii fara sentimente, daca vreau sa obtin o fata eu o obtin si ma plictisesc repede de ea, insa de ea niciodata nu m-am plictisit ea era prima fata de care m-am indragostit si ea s-a indragostit. Din cauza excitatiilor puternice si atmosferii mai romantice si s-a intamplat acel sex insa a doua zi si mai departe ea socotea acea noapte o greseala dupa vreo zece luni de intalnire ne-am despartit...ce pot sa zic -m-am indragostit pentru prima oara din baiatul cu sufletul de fier m-am transforam intr-un iepuras in fata ei... A trecut o luna sau poate si mai mult de cand suntem despartiti vrem sa fim impreuna amandoi cu prima posibilitate ne-am impaca insa ei mandria nu-i permite, eu nu pot face primul pas din cauza frazei "-tu esti de vina ca am facut-o" zisa din furie si negandind.asta a fost cel mai dureros ce mi-a facut o fata vreodata. daca ma veti comenta va rog comentati doar persoane cu profesia de psiholog sau persoane inteligente..Ms ca macar ati citit

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Fata a reactionat asa deoarece si-a pierdut virginitatea si iti dai seama cat de importanta este pentru o fata, dar este o pustoaica si nu stie ce vrea.Este la adolescenta, perioada aia ciudata.Iti recomand,daca o iubesti asa de mult sa iti ceri scuze, orgoliul nu rezolva nimic, scapa de elwinking. Daca nu o iubesti chiar asa de mult, cauta o fata de varsta ta, sunt multe.Iti urez noroc!

| MyNameIsANONyM explică (pentru AnimefangirlYaoi):

O iubesc foarte mult,dar cind is cu ea o gelozez la orce pas,ne certam mereu, ea parca mereu ascunde ceva, imi vine odata sa tip la ea sa-i zic cuvinte urite insa ma retin si mereu is calm, ea deja sa sarutat cu unu dupa ce ne-am despartit si singura mi-a zis asta si apoi am vazut ca i-a zis ca ea n-are degind sa fie c el si a doua zii ia slus lui ca acel sarut nimic nu inseamna, o iubesc nespus demult...

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

O iubesti, dar ea nu intelege sau chiar este o parasuta, scuza-mi expresia.

| DeylerCR a răspuns:

Ba ai grija ca parnaia te mananca daca te zice lu taicasu =]]]]]