| ElenaElenaPiscupescu a întrebat:

Buna,dirigul meu are 24 de ani si ii super hot, dar faza ii ca mereu cand ma vede se uita cu o privire ciudata dinaia gen pedofil. Si mereu doar mie imi motiveaza absentele si pe tema asta tot timpul am avut probleme cu colegii. De trei ori tot a vrut sa ma duca cu masina acasa.Inca m-a atins si in unele zone,iar intr-o ora de dirigentie m-a pus in prima banca si mi-a zis sa raman in pauza si toti colegii sa iasa afara si pur si simplu se uita la mine. Si tocmai astazi cand am avut dirigentie mi-a spus ca daca ma lasa sa ma duc cu el acasa imi motiveaza toate absentele si tocmai am facut-o si ghiciti ce...mi-a spus ca ma iubeste si ca mereu m-a urmarit si vrea sa fim impreuna...ce sa fac, voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Alexa920 a răspuns:

laughing nu stiu ce sa zic. daca le.ai spune alor tai sigur sar panica. dar daca as fi in locul tau as face asta pentru ca. asa e bine dar eu ti.am spuns ..cred ca e cea mai buna solutie. adica daca nu minti si.e adevarat.winking

12 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cati ani ai? da-l pe mana politiei

| Merilynne a răspuns:

Tu ce clasa esti? Eu consider ca nu e chiar asa rau daca esti la liceu...
Toti avem unii profesori care arata bine totusi.

| h3r a răspuns:

Ai început prost cu vârsta lui.
Și ce ziceai, că nu-ți place sub coadă?

| Oana92 a răspuns:

Eu zic sa te trezesti si sa iti vezi de treaba ta. Si sa stii ca pana maine nasul tau va fi ca al lui Pinochhio...

| AndyLavy a răspuns:

Mijto..cand va vedem la stirile de la ora 5?
Acum serios...fa ce te duce pe tine mintea. Oricum nu vei asculta ce se spune pe aici.

| Voidwithin a răspuns:

112 Este un nr la care poti sa suni oricand gratis, incearca.

| AleexNC a răspuns:

Pai in primul rand... Tu in ce clasa esti?

| CrazyRat a răspuns:

"Ii super hot"
"Mi-a spus ca ma iubeste"
Interesant happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonima3389 a răspuns:

Nebunielaughing)

| Pimpux a răspuns:

Dirig? la 24 de ani? cam greu...

| Ronny22 a răspuns:

Pai se poate rezolva in felul urmator:
1. Cati ani ai?
2. Iti place de el?