| anonim_4396 a întrebat:

In toamna sunt a 6-a ...cand am fost a 5-a era un baiat in clasa care era chiar in banca de langa a mea si mereu se uita la mine si cu coada ochiului, imi spunea intr-una glume, sau cand mai avea conflicte cu colegii la scoala mereu ii placea sa ii povesteasca, colegii imi spuneau ca cica ma place ca le-a spus dar el cica nu.
Dar eu ii credeam pe colegii mei.
Am doar o intrebare... Oare chiar ma place? Dau funda

2 răspunsuri:
| 1Marinn1111 a răspuns:

Posibil sa te placă posibil sa nu, Nu ai de unde sa stii poate fi doar o gluma. Nu vreau sa te supăr dar in clasa a 5 a e cam devreme pentru plăcut.

| anonim_4396 explică (pentru 1Marinn1111):

Stiu dar eu nu il plac